امروز : جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 21 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:30 | تعداد بازدید : 684 نفر | امتیاز خبر :
 • همایش ملی بزرگداشت امامزاده جعفر(ع) در پیشوا برگزار می شود

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از برگزاری همایش ملی بزرگداشت امامزاده جعفر(ع) خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در نشست شورای ...

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از برگزاری همایش ملی بزرگداشت امامزاده جعفر(ع) خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در نشست شورای فرهنگ عمومی اظهار کرد:دفاع مقدس باز تولید واژه هایی همچون ایثار، گذشت، فداکاری، تعامل و دیگر واژه هایی است که در فرهنگ عاشورا مقدس شدندباید همواره فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه زنده بماند و به نسل ها بعدی واگذار شود.

  وی افزود: با توجه به درخواست مسئولان شهرستان، همایش ملی بزرگداشت امامزاده جعفر(ع) در شهرستان پیشوا برگزار می گردد و به این منظور باید همه دستگاه ها به ویژه شهرداری‌های شهرستان پای کار باشند.

  احدی تصریح کرد: فرماندار و امام جمعه پیشوا در سال ۹۷ و جلسه شورای فرهنگ عمومی استان درخواست نمودند تا یک روز در تقویم به نام امامزاده جعفر(ع) نامگذاری و همچنین دبیرخانه دائمی قیام ۱۵ خرداد در شهرستان راه اندازی شود که تلاش می‌کنیم هر دو خواسته تحقق یابد با توجه به تجربه خدمت در استان‌های مختلف، استانی فقیرتر از تهران وجود ندارد که زیرساخت های فرهنگی آن تا این حد ضعیف باشد.

  وی گفت: به تبع این موضوع، زیرساخت های فرهنگی شهرستان پیشوا نیز بسیار ضعیف است به گونه‌ای که جوابگوی فعالان عرصه فرهنگ و هنر منطقه نیست ولی پیگیر آن هستیم تا با ارتقای وضعیت موجود، امکان توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری منطقه فراهم آید.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=66216&preview=true لینک کوتاه

   132 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای