امروز : پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 3 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:19 | تعداد بازدید : 3660 نفر | امتیاز خبر :
 • همایش تجلیل از صاحبان وقف و بقاع متبرکه در پیشوا

  [caption id="attachment_58878" align="aligncenter" width="800"] وقف[/caption]رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا از برگزاری همایش «تجلیل از صاحبان وقف و بقاع متبرکه» در این شهرستان خبر داد. حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین مطهری ...

  وقف

  وقف

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا از برگزاری همایش «تجلیل از صاحبان وقف و بقاع متبرکه» در این شهرستان خبر داد.
  حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار ندای پیشوا، با اشاره به برگزاری همایش «یاوران وقف و بقاع متبرکه» ویژه ائمه جماعت و روحانیت شهرستان پیشوا اظهار داشت: همایش تجلیل از اصحاب وقف و بقاع متبرکه دوشنبه شب از نماز مغرب و عشا در امامزاده اسحاق و موسی کهنک پیشوا برگزار می‌شود.
  شهرستان پیشوا رتبه نخست وقف در استان تهران دارد

  وی ادامه داد: در این مراسم از مدیران، واقفان، هیئت امنای بقای متبرکه، خادمان بقای متبرکه و خیرین شهرستان که یاری‌رسان ما در جهت ترویج فرهنگ وقف و امور خیریه بوده‌اند‌ تجلیل می‌شود.
  ضربه زدن به موقوفات یعنی ضربه زدن به وقف/حل مشکلات شهرستان با حل اختلافات امامزاده
  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا سپس با اشاره به راهکارهای ترویج وقف و امور خیریه بیان کرد: عوامل مختلفی در این امر نقش دارند که از مهّم‌ترین آن‌ها باید به بحث رسانه اشاره کرد که نقش رسانه و خبرنگاران را در نشر فرهنگ وقف و امور خیریه بسیار پررنگ می‌بینیم.

   692 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای