امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 9 مارس, 2015 | ساعت انتشار خبر : 12:09 | تعداد بازدید : 6187 نفر | امتیاز خبر :
 • همایش تجلیل ازمربیان و قرآن آموزان برتر موسسه جواری الکریم(ع) پیشوا برگزار شد

    به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، همایش قرآنی با محوریت تجلیل از مربیان و قرآن آموزان برتر موسسه جواری الکریم (علیه السلام) در صحن مطهر حضرت جعفر بن موسی الکاظم (علیه السلام) برگزار ...

  همایش قرآنی با محوریت تجلیل از مربیان و قرآن آموزان برتر موسسه جواری الکریم (علیه السلام) در صحن مطهر حضرت جعفر بن موسی الکاظم (علیه السلام) برگزار شد.

  قرآن کریم

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، همایش قرآنی با محوریت تجلیل از مربیان و قرآن آموزان برتر موسسه جواری الکریم (علیه السلام) در صحن مطهر حضرت جعفر بن موسی الکاظم (علیه السلام) برگزار شد.

   این همایش با حضور ائمه جماعات مساجد و بیش از ۲۰۰ نفر از فعالان قرانی شهرستان پیشوا به منظور ترویج هرچه بیشتر معارف و فرهنگ قرآنی در تالار قرآن صحن مطهر امامزاده جعفر(علیه السلام) برگزار گردید.

   

  در این مراسم حاج آقا فاطمی زاده به عنوان سخنران ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(سلام الله علیها) بیاناتی را در خصوص زندگی و خصلت های آن بانوی بزرگوار ایراد کرد.

   

  در ادامه این همایش از ۲۵ نفر از مربیان، قاریان و حافظین ممتاز وهمچنین از۶۵ نفر از قرآن آموزان برتر کلاسهای تحت پوشش این موسسه تقدیر به عمل آمد.

   

  برگزاری محفل انس با قرآن، مرثیه خوانی شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها) از دیگر برنامه های این همایش بود.

  گفتنی است این مراسم به همت موسسه قرآن وعترت جواری الکریم (علیه السلام) و مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا برگزار شد.

  ۱۸۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای