امروز : پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۵ مهر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۴۴ | تعداد بازدید : 14730 نفر | امتیاز خبر :
 • هماهنگی هیئتهای عزاداری با مساعدت امام جمعه و فرمانده انتظامی شرق استان

  جلسه هماهنگی هیئتهای عزاداری با مساعدت امام جمعه و فرمانده انتظامی شرق استان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام و المسلمین باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در این جلسه ...

  جلسه هماهنگی هیئتهای عزاداری با مساعدت امام جمعه و فرمانده انتظامی شرق استان برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام و المسلمین باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در این جلسه گفت: تعامل میان مسئولان امنیت و برگزارکنندگان مراسم عزاداری در این ایام بسیار مطلوب است و ما از تلاش پلیس برای تامین نظم و امنیت سپاسگزاریم.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران هم افزود: ستاد انتظامی شهرستان پیشوا به فرماندهی سرهنگ علیزاده، پارسال همکاری و تعامل مناسبی با مسئولان هیئتهای عزاداری داشت که جای قدردانی دارد.

  سردار ناظری گفت: با توجه به تهدیدات عناصر معاند و تکفیری در مراسمهای عزاداری کشوری، نسبت به تشدید امنیت داخل و پیرامون اماکن مذهبی، تکیه ها و هیئتها، اهتمام ویژه ایی داریم.

  وی افزود: باید از هرگونه مسائل ضد ارزشی و خرافه امیز که اصالت عزاداری امام حسین ع را خدشه دار می کند پرهیز شود و مسئولان هیئتهای مذهبی همه تلاش خود را برای برگزاری مراسم عزاداری پرشور و با کیفیت در این ایام بکار گیرند.

  سردار ناظری گفت: حضور جوانان در عزای شهدای کربلا فرصت مناسبی برای مسئولان فرهنگی است تا از ظرفیت مراسمهای مذهبی در ترویج فرهنگ عاشورایی و هدایت جوانان در مسیر انقلاب، دین و حفظ ارزشها استفاده کنند.

  شهرستان پیشوا بواسطه وجود آستان مقدس حضرت جعفربن موسی ع همه ساله در ایام محرم پذیرای خیل عظیم عشقان اهل بیت ع است و یکی از بزرگترین قطبهای مذهبی استان تهران بشمار می رود که امنیت و نظم مراسم های مذهبی در آن از اولویتهای انتظامی شرق استان است.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای