امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۴ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۲۰ | تعداد بازدید : 18679 نفر | امتیاز خبر :
 • هر زمان که عرصه زندگی برایمان تنگ می شود، یکی از شما می آید!

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ مهدی مقاری در دلنوشته‌ای نوشت: «رحیم از شماست! شجاع و دلاور، رشید و باصلابت، فرمانده و مقتدر و در یک کلام، شهید عزت‌آفرین که با آمدنش، ...

  هر زمان که عرصه زندگی برایمان تنگ می شود، یکی از شما می آید!

  شهید رحیم رجبی نارکی پس از ۳۶ سال بازگشت؛ هر زمان که عرصه زندگی بر مردم تنگ و سخت می‌شود، یکی از شما می‌آید! هرچند که شما هر کدامتان، یک لشکرید

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ مهدی مقاری در دلنوشته‌ای نوشت: «رحیم از شماست! شجاع و دلاور، رشید و باصلابت، فرمانده و مقتدر و در یک کلام، شهید عزت‌آفرین که با آمدنش، افسار‌های بزرگ از جسم نالان و غل و زنجیر از پای ما، باز شده تا ما را با خود از این فرش به سوی عرش برد.

  همه شهر در نبود و فقدان مادر و پدرت که سال‌ها چشمانشان، به زنگ درب خانه دوخته بود و خیره ماند، داغدار و گریانند، زندگی بی تو و آن برادر شهیدت، صفایی در خانه نگذاشته بود، وگرنه آن‌ها می‌ماندند و برای آمدنت، کوچه را آب و جارو می‌کردند.

  آب و جاروی کوچه با ما! ولی بند زدن دل شکسته خواهران و برادرانت با کیست؟ کدامین دوره را برای آمدنت، گردیده‌اند و کدامین روضه را برای تو خوانده‌اند و کدامین دخیل را برای تشرفت، بسته‌اند؟

  عابدی که از رمضان به سوی معبود شتافت، شجاعی که تسلیم رضای حق تعالی گشت و جنگاوری که در دل خاک اهریمن، سال‌ها ماند تا ما برویم و کربلای حسین (ع) را زیارت کنیم و حتی معبری برای عبور ما گشود و از آنجا پلی به سعادت برای ما بنا نهاد.

  شهید رحیم رجبی نارکی در عملیات رمضان و در سال ۱۳۶۱ در جنوب شهر بصره عراق به درجه رفیع شهادت نائل شد و در چند ماه اخیر، در پی تفحص، پیکر مطهرش کشف و شناسایی شد تا در جوار پدر و مادر عزیزش و برادر و عموی شهیدش در خاک میهن اسلامی برای همیشه تاریخ بیارامد تا ما بیدار بمانیم و راهش را ادامه دهیم!»/انتهای پیام

  ۵۰ total views, 1 views today


  ابرچسب :
  نظرات در مورد » “هر زمان که عرصه زندگی برایمان تنگ می شود، یکی از شما می آید!”
  1. امراله مهماندوست گفت:

   ۱- مقدار … متر مکعب از آبی که بیش از۹۵% از آبی است که دربارندگی ها باعث جاری شدن سیل و طغیان رودخانه در بخش محمله شهرستان خنج استان فارس می شود از محلی به نام بیدزرد در بالادست روستای ابوالفضل (ع) دهستان چاه طوس بخش محمله شهرستان خنج استان فارس جاری می شود آرزوی اینجانب از کودکی این بوده است تا جلو مقدار … متر مکعب آبی را که بیش از ۹۵% از آبی است که در بارندگی ها باعث جاری شدن سیل و طغیان رودخانه دربخش محمله شهرستان خنج استان فارس می شود را در محلی به نام تنگه بیدزرد در بالادست روستای ابوالفضل (ع) دهستان چاه طوس بخش محمله شهرستان خنج استان فارس را با احداث بندی (سدی) خاکی بگیرم اینجانب از اینکه مقدار … متر مکعب از آبی که بیش از ۹۵% از آبی است که در بارندگی ها باعث جاری شدن سیل و طغیان رودخانه در بخش محمله شهرستان خنج استان فارس می شود سهم خلیجی می شود که می خواهند نام آن را به جای فارس به نام جعلی عربی تبدیل کنند ناراضی هستم اینجانب حتی راضی نیستم تا سرریز مقدار … متر مکعب از آبی که بیش از ۹۵% از آبی است که در بارندگی ها باعث جاری شدن سیل و طغیان رودخانه در بخش محمله شهرستان خنج استان فارس می شود که از محلی به نام بیدزرد در بالادست روستای ابوالفضل (ع) دهستان چاه طوس بخش محمله شهرستان خنج استان فارس جاری می شود سهم خلیجی شود که می خواهند نام آن را به جای فارس به نام جعلی عربی تبدیل کنند اینجانب در نظر دارم با تغییر مسیر سرریز مقدار … متر مکعب از آبی که بیش از ۹۵% از آبی است که در بارندگی ها باعث جاری شدن سیل و طغیان رودخانه در بخش محمله شهرستان خنج استان فارس می شود که از محلی به نام بیدزرد در بالادست روستای ابوالفضل (ع) دهستان چاه طوس بخش محمله شهرستان خنج استان فارس جاری می شود را سهم دریاچه فصلی در شهر خنج شهرستان خنج استان فارس نمایم. بعد از آن روستای ابوالفضل (ع) دهستان چاه طوس بخش محمله شهرستان خنج استان فارس را می توان به مقصد فصل های پائیزی و زمستانی مسافران از سراسر کشور و فصل های بهار و تابستان پرمحصول تبدیل کرد.
   ۲- آرزوی اینجانب از تاریخ ۱۳۷۰/۱۲/۲۲ تا تاریخ ۱۳۷۶/۰۷/۳۰ که کارمند اداره آب و فاضلاب شهری بخش خنج شهرستان لارستان شرکت آب و فاضلاب شهری استان فارس بوده ام یا از تاریخ ۱۳۷۶/۰۸/۰۱ تا تاریخ ۱۳۸۸/۱۲/۱۲ که کارمند شرکت آب و فاضلاب شهری کلان شهر شیراز بوده ام یا از تاریخ ۱۳۸۸/۱۲/۱۳ تا هم اکنون که کارمند امور آب و فاضلاب شهری شهر صدرا شرکت آب و قاضلاب شهری کلان شهر شیراز هستم یا درآینده که دوست دارم تا کارمند امور آب و فاضلاب شهری شهرستان خنج شرکت آب و فاضلاب شهری استان فارس باشم آرزویم پیگیری احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری برای شهرهای خنج و فیشور(شهرهای واقع دراطراف دریاچه فصلی کفه خنج) بوده است آرزویم پیگیری احداث تصفیه خانه فاضلاب روستایی برای روستاهای واقع دراطراف دریاچه فصلی کفه خنج بوده است چون با آب مناسبی که از تصفیه فاضلاب شهرها و روستاهای اطراف دریاچه فصلی کفه خنج به دست می آید می شود کمربند سبزی را به طول ۱۸ کیلومتر و عرض ۸ کیلومتری دراطراف مساحت ۱۳۰ کیلومتری اطراف دریاچه فصلی کفه خنج احداث کرد و شهر خنج را به مقصد فصل های پائیزی و زمستانی مسافران از سراسر کشور و فصل های بهار و تابستان پرمحصول تبدیل کرد.
   امام علی (ع) می فرمایند : کسی که آب و خاک یعنی نیروی طبیعی دارد و نیروی انسانی خود را برای بهره برداری به کار نمی بندد و با فقر و گدایی می گذراند نفرین و لعنت بر او باد.


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای