امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 14 سپتامبر, 2015 | ساعت انتشار خبر : 18:06 | تعداد بازدید : 10846 نفر | امتیاز خبر :
 • هر حوزه علمیه یک سایت هسته ای است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سیدحسین نقوی نماینده مردم شهرستان های پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی در آیین بهره برداری از حوزه علمیه خواهران معصومیه قرچک با عرض تسلیت ...

  نماینده مردم پیشوا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با افتتاح هر حوزه علمیه در حقیقت یک سایت هسته ای افتتاح می شود و دشمن از نشر و تکثیر فرهنگ اسلام در این مراکز می ترسد.

  هر حوزه علمیه یک سایت هسته ای است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سیدحسین نقوی نماینده مردم شهرستان های پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی در آیین بهره برداری از حوزه علمیه خواهران معصومیه قرچک با عرض تسلیت شهادت جوادالائمه حضرت امام محمدتقی(علیه السلام) با اشاره به بنیه قوی حوزه های علمیه، گفت: درست است که ما در عرصه بین المللی با کشورهای غربی در موضوع پرونده هسته ای اختلاف داریم اما اختلاف اصلی ما با آنها بر سر اسلام، قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) است و در واقع انرژی هسته ای بهانه ای بیش نیست.

  نماینده مردم شهرستان های پیشوا، ورامین و قرچک افزود: آنچه مورد اختلاف ما و غرب است فرهنگ ما است که برگرفته از اسلام، قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) است.

  نقوی اظهار داشت: با افتتاح هر حوزه علمیه، یک سایت هسته ای افتتاح می شود و دشمن از نشر و تکثیر فرهنگ اسلام در این مراکز می ترسد و از فرهنگ ما احساس رعب و وحشت دارد.

  رئیس مجمع نمایندگان استان تهران افزود: آنچه که آنها از آن وحشت دارند فرهنگ و اعتقادات دینی ما است. امروز شاهد افتتاح مرکزی هستیم که این انرژی را تامین می کند.

  وی افزود: انرژی هسته ای ما به قلب ها نفوذ می کند اما انرژی هسته ای غربی ها آدم می کشد. انرژی هسته ای ما انسان ها را احیا و به آنها روح می دمد اما انرژی هسته ای غرب انسان ها را از بین می برد. بدین جهت راه اندازی حوزه علمیه قرچک که یکی از مراکز تولید انرژی است را تبریک می گویم.

  ۲۴۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای