امروز : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 10 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:19 | تعداد بازدید : 3394 نفر | امتیاز خبر :
 • هرهفته ۱۰ هزار بسته پستی در پیشوا توزیع می شود/ضرورت به روزرسانی ساختار اداره پست

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به ضرورت به روز رسانی ساختار اداره پست گفت: هرهفته 10 هزار بسته پستی در پیشوا توزیع می شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان ...

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به ضرورت به روز رسانی ساختار اداره پست گفت: هرهفته ۱۰ هزار بسته پستی در پیشوا توزیع می شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در دیدار با رئیس اداره پست این شهرستان اظهار داشت: یا شیوع کرونا و مخاطراتی که خریدهای حضوری به همراه دارد استقبال مردم از فروشگاه های مجازی افزایش یافته و حجم کار اداره پست شهرستان پیشوا نسبت به گذشته حدود سه برابر شده است.

  وی افزود: اداره پست پیشوا با وجود ۸ تا ۱۰ هزار مرسوله پستی در هفته نیازمند بروزرسانی امکانات و تجهیزات است و ساختار حاضر پاسخگوی حجم تبادلات نبوده و نیازمند مساعدت اداره کل است.

  عباسی تصریح کرد: به دلیل ضرورت کدگذاری اماکن نامگداری معابر شهری پیشوا با اصلاح ساختاری در حال انجام است و بخشداری ها و دهیاری ها نیز جهت افزایش سطح کیفی خدمات به مردم در کنار اداره پست هستند.

  وی ادامه داد: برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان شهرداری باید همکاری لازم را در تهیه و ارائه نقشه های پارسال دسته بندی داشته باشد تا بتوان خدمات پستی را ارتقا داد.

   

  http://nedayepishva.com/?p=66889&preview=true لینک کوتاه

   457 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای