امروز : دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 30 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:11 | تعداد بازدید : 1334 نفر | امتیاز خبر :
 • هدف قیام ۱۵خرداد حمایت از مرجعیت و پشتیبانی از رهبری بود

  امام جمعه پیشوا گفت: امروز درس بزرگی که می‌توانیم از قیام ۱۵خرداد بگیریم این است که پای اعتقادات و مرجعیت مان بایستیم و همواره پشتیبان رهبری باشیم./ حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری ...

  امام جمعه پیشوا گفت: امروز درس بزرگی که می‌توانیم از قیام ۱۵خرداد بگیریم این است که پای اعتقادات و مرجعیت مان بایستیم و همواره پشتیبان رهبری باشیم./

  حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در حاشیه مراسم سالگرد قیام ۱۵ خرداد در گفت‌وگو با خبرنگار ندای پیشوا اظهار کرد: ۵۷ سال از قیام خونین ۱۵خرداد ۴۲ می‌گذرد که این قیام تاریخی به وسیله مردم با اعتقاد انقلابی و با بصیرت خاص آن دورانی شروع شد.

  وی افزود: مردمی که با داس، بیل و با ادوات زمان کشاورزی از سر زمین‌های کشاورزی، از کوچه و بازارهای خودشان بدون هدایت هیچ جریان سیاسی و هدایت شخص خاصی بخاطر دفاع از مرجعیت و رهبری حرکت کردند که به لطف خدا موفق هم شدند.

  امام جمعه پیشوا گفت: امروز درس بزرگی که می‌توانیم از قیام ۱۵خرداد بگیریم این است که پای اعتقادات و مرجعیت‌مان بایستیم و همواره پشتیبان رهبری باشیم.

  حجت الاسلام باقری یادآور شد: باید به هر قیمتی که شده است پای آرمان‌ها و ارزش‌هایی که برای آن حرکت و قیام کردیم بایستیم هر چند اگر به قیمت خون دادن باشد.

  وی در پایان عنوان کرد: در دوران دفاع مقدس به هر قیمتی که شد پای ارزش‌هایمان ماندیم و در دوران دفاع از حریم اهل بیت هم کوتاه نیامدیم هر چند به قیمت خون جوانان دلیرمان تمام شد.

  ۱۱۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای