امروز : یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 31 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 12:08 | تعداد بازدید : 8517 نفر | امتیاز خبر :
 • هدف دشمنان در فتنه‌ها ناامیدکردن ملت ایران

  مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: در حال حاضر هدف دشمنان در فتنه‌ها ناامیدکردن مردم ایران است و اگر در آینده مردم را امیدوار کنیم، دشمنان باز هم شکست ...

  مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: در حال حاضر هدف دشمنان در فتنه‌ها ناامیدکردن مردم ایران است و اگر در آینده مردم را امیدوار کنیم، دشمنان باز هم شکست خواهند خورد.

  به گزارش ندای پیشوا: حمیدرضا مقدم‌فر، مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه دوشنبه در مسجد حضرت امام خمینی(ره) این شهرستان و در آیین گرامیداشت حماسه ۹دی اظهار کرد: تاکنون دشمنان مسؤولین نظام را ترور و تهدید می‌کردند و علیه مسؤولین ارشد کشور موضع می‌گرفتند.

  وی با اشاره به فتنه ۸۸ عنوان کرد: در ۸ سال جنگ دفاع مقدس همه کشورها دیوانه‌ای مثل صدام را به جان ما انداختند و سردار جعفری آن زمان اعلام کردند که فتنه ۸۸ از جنگ ۸ ساله سخت‌تر بود.

  وی ادامه داد: منشا شبهه همین بود که این آقا انقلابی بوده، نخست وزیر امام بوده عظمت فتنه این جا بود که همه را به تردید انداخت ۸ ماه کشور درگیر و معطل بود معطل این تردید و روشنگری که رهبری بیش از ۴۰ سخنرانی برای بصیرت افزایی به مردم داشتند.

  مقدم‌فر با اشاره به اینکه جنگ دشمن جنگ سخت بوده است، بیان کرد: ۹دی مردم و حتی کسانی که به فتنه‌گران رای دادند، جمع شدند و اجتماع عظیمی در کشور رخ داد. همه مردم دشمن را دچار یاس کردند که ما فریب نمی‌خوریم. دهه اول انقلاب درگیر جنگ سخت بودیم بعد از سال ۸۸ وارد جنگ نرم شدیم، دشمن جنگ تردید و یاس و ناامیدی و فاصله بین مردم و مسئولان را شروع کرد.

  مشاور  فرمانده کل سپاه اذعان کرد: فتنه ۷۸ جنسش فرهنگی بود و از خوابگاه دانشگاه تهران شروع شد که آن نیز شکست خورد، ده سال بعد فتنه سیاسی در انتخابات راه‌ انداختند آن هم در انتخاباتی که ۸۵ درصد مشارکت مردمی داشت که در دنیا بی‌سابقه بود. جنس فتنه ۸۸ سیاسی بود که با حضور حماسی مردم شکست خورد و تبدیل به یک الگو و اکسیر شد. در انواع مختلف جنگ‌ها اگر مردم دچار فریب نشوند و حضور داشته باشند، فتنه تمام می‌شود.

  مقدم‌فر درباره تهمت تقلب در انتخابات سال ۸۸ اظهار کرد: رهبری فرمودند اینجا هم سیدالشهدا به داد مردم رسید تقلب تهمت بود، رمز آشوب “تهمت تقلب” به نظام بود.

  وی با اشاره به اتفاقات اخیر افزود: در جریانات امسال نیز در سیستم خود نفوذی داشتند، عوامل داخلی خبر دادند که بنزین با طرح بدی سه برابر می‌شود، دشمنان نیز از این طرح سوءاستفاده کردند، بنزین باید تدریجی گران می‌شد ساعت ۱۰ اطلاعیه می‌دهند و ۱۲ طرح را اجرا می‌کنند این توهین به مردم است.

  مقدم‌فر با اشاره به اعتراف استکبار درباره پیروزی ایران و بی‌اثر بودن تحریم‌ها عنوان کرد: سفیر انگلیس مدتی قبل سفرای کشورها را جمع کرده و گفته بود مردم ایران با این تحریم‌ها فلج نشدند، یک اتفاق خطرناک افتاده اقتصاد بدون نفت در ایران در حال شکل‌گیری است؛ تحریم شکست خورده باید تحریم را برداریم ایران با اقتصاد بدون نفت در حال پیروزی است.

  وی ادامه داد: در سال ۹۸  گفتند بی بی سی سوخته شده، خبرگزاری رویترز را راه انداختند و در خبری اعلام کرد در حوادث اخیر ۱۵۰۰ نفر کشته شدند که خیلی‌ها مسخرش کردند دروغ هرچه بیشتر باورپذیری آن بیشتر است.

  مشاور فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه ۵ دی آرام‌ترین روز در شهرهای ایران بود بیان کرد: در تمام رسانه‌های ضدانقلاب مردم را دعوت کردند، ۵ دی چهلم کشته‌هاست؛ آماده باشید. پنجشنبه آمد اما کسی غافلگیر نشد همه آماده بودند و پنجشنبه از آرام‌ترین روزهای ایران بود.

  وی اضافه کرد: دشمن امروز به این حرف رسیده توان نظامی و سیاسی و فرهنگی با ما ندارد و در جنگ فرهنگی به ما آسیب زده اما نتوانست کشور ما را از ریشه تعطیل کند اما هدف اصلی که در این ۳۰ سال دنبال کردند، شکست خورده است.

  وی تصریح کرد: در جنگ اقتصادی آسیب زدند، تحریم‌ها آسیب داشته اما ناکارآمدی مسؤولین آسیب بیشتری به کشور زده است. امروزه جنگ آنها جنگ صوت، روانی و ادراکی است.

  مقدم‌فر با بیان اینکه هدف دشمنان استعفای دولت است، اظهار کرد: در فتنه ۸۸ قرار بود ایران را به لبنان تبدیل کنند؛ در لبنان و عراق مردم را به خیابان کشاندند و دولت آنها استعفا کرد؛ با استعفا ثبات و استحکام نظامی اسلامی از بین می‌رود اگر هوشیاری مقام معظم رهبری نبود کشور از بین رفته بود هدف دشمن استعفای دولت و دوقطبی بین مردم بود؛ دولت باید باشد و باید کمک کرد اشکال دارد همه می‌دانند ولی دولت باید بماند. هدف دشمن دولت و روحانی نیست، هدف آنها نابودی اصل نظام است که باید هوشیار باشیم.

  وی با اشاره حمله آمریکا به پایگاه نظامی عراق بیان کرد: آمریکایی‌ها با این کار دست خود را رو کردند، در عراق ۹۰۰ پایگاه و مؤسسات فرهنگی به صورت چراغ خاموش تأسیس کردند، به عنوان اردو جوانان عراق را به آمریکا می‌بردند احساس کردند الان وقت محصول چینی است اما بمباران دیروز احمقی آن‌ها بود.

  مقدم‌فر با اشاره هدف در حال حاضر دشمنان علیه ایران اذعان کرد: امروز فقط جنگ روانی و شایعه است؛ هدف ناامیدسازی مردم است؛ جنگ اقتصادی تمام خواهد شد اکنون رسیدند به فریب و ناامید کردن مردم، اگر مردم را امیدوار کنیم دشمن باز هم شکست خواهد خورد.

  برنامه نشست بصیرتی گرامیداشت حماسه ۹دی با حضور حمیدرضا مقدم‌فر، مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حجت‌الاسلام باقری امام جمعه و دیگر مسئولان شهرستان پیشوا در مسجد حضرت امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار شد.

  ۲۰۳ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای