امروز : پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 19 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:07 | تعداد بازدید : 558 نفر | امتیاز خبر :
 • هجوم ملخ به مزارع کشاورزی پیشوا تکذیب شد

  رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا هجوم ملخ در مزارع کشاورزی شهرستان پیشوا را تکذیب کرد/ علی عابدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا در گفت وگو با خبرنگار ندای پیشوا, با اشاره به هجوم ...

  رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا هجوم ملخ در مزارع کشاورزی شهرستان پیشوا را تکذیب کرد/

  علی عابدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا در گفت وگو با خبرنگار ندای پیشوا, با اشاره به هجوم ملخ ها به مزارع کشاورزی شهرستان پیشوا اظهار کرد: هجوم ملخ را در شهرستان پیشوا نداریم.

  وی با اشاره به انتشار فیلم ها و تصاویری در این زمینه بیان کرد: هجوم ملخ ها به این صورت است که با تعداد بسیار زیادی ملخ روبه رو شویم اما این تعداد که در شهرستان پیشوا مشاهده می شود هجوم ملخ نیست و کاملا عادی است.

  رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا ادامه داد: این ملخ ها بومی هستند و تعداد آن نیز در حد طبیعی است هر چند نسبت به سال های قبل مقداری افزایش داشته است.

  عابدی سپس با اشاره به دلیل افزایش این جانوران بیان کرد: علت افزایش آن است که میزان بارندگی در امسال افزایش داشته و میزان رشد علف ها و گیاهان نیز بیشتر شده و ملخ ها نیز موجود زنده هستند، وقتی که موجود زنده از نظر تامین غذا مطمئن باشد به زاد و ولد اقدام می کند که این امر عادی است.

  وی همچنین خاطرنشان کرد: بحث هجوم و طغیان زمانی است که تعدادش بسیار زیاد باشد و در همه جا موجود به وفور و بسیار غیرعادی یافت شود اما این حالت را در شهرستان پیشوا نداریم بلکه به دلیل افزایش کشت گندم و در این برهه زمانی کاملا عادی است و هیچ هجوم و طغیانی نداریم بلکه به دلایل شرایط تامین غذایی نسبت به سال گذشته مقداری افزایش داشته است.

  انتهای پیام/*

  ۶۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای