امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 3 آگوست, 2021 | ساعت انتشار خبر : 18:15 | تعداد بازدید : 864 نفر | امتیاز خبر :
 • هاشمی از دور رقابت‌ها کنار رفت/ وزنه بردار ازبک قهرمان شد

  مسابقات وزنه برداری المپیک در دسته ۱۰۹ کیلوگرم ظهر امروز برگزار شد و علی هاشمی نماینده کشورمان در پایان نتوانست مقامی به دست آورد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مسابقات وزنه برداری المپیک ...

  مسابقات وزنه برداری المپیک در دسته ۱۰۹ کیلوگرم ظهر امروز برگزار شد و علی هاشمی نماینده کشورمان در پایان نتوانست مقامی به دست آورد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مسابقات وزنه برداری المپیک ۲۰۲۰ توکیو ظهر امروز در دسته ۱۰۹- کیلوگرم برگزار شد. در حرکت یک ضرب نماینده ارمنستان موفق شد با بالای سر بردن وزنه ۱۹۵ کیلوگرم اول شود. نماینده‌های ازبکستان و بلغارستان با بالا بردن وزنه‌های ۱۹۳ و ۱۸۹ کیلوگرمی دوم و سوم شدند.

  علی هاشمی نماینده کشورمان در این دسته حضور داشت و در پایان حرکات یک ضرب توانست وزنه ۱۸۴ کیلوگرم را به نام خودش ثبت کند و در رده پنجم قرار بگیرد.

  او همچنین در حرکات ۲ ضرب، ابتدا ۲ بار پشت وزنه ۲۲۶ کیلوگرم قرار گرفت، اما نتوانست این وزنه را بالای سر ببرد. هاشمی در سومین و آخرین حرکت خود در ۲ ضرب این بار پشت وزنه ۲۲۸ کیلوگرم قرار گرفت و باز هم موفق نشد وزنه را بالای سر ببرد و از دور مسابقات حذف شد. در این دسته اکبر ژورایف از ازبکستان در مجموع با ثبت رکورد ۴۳۰ کیلوگرم به مدال طلا رسید. سیمون ماتیروسیان از ارمنستان و نماینده لتونی به ترتیب به مدال‌های نقره و برنز دست یافتند.

  علی داودی دیگر نماینده وزنه برداری تیم ملی کشورمان فردا در دسته ۱۰۹+ گیلوگرم از ساعت ۱۵:۲۰ باید به روی تخته برود. حال باید منتظر ماند و دید او در این دسته چه نتیجه‌ای را می‌تواند کسب کند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=72522&preview=true لینک کوتاه

   248 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای