امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 11 اکتبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 11:23 | تعداد بازدید : 1140 نفر | امتیاز خبر :
 • نیروی انتظامی وظایف خطیری در حیطه تامین و تثبیت امنیت در پیشوا عهداه‌دار است/ همکاری مطلوب ناجا در مقابله با کرونا

  فرماندار پیشوا گفت: نیروی انتظامی در مقابله با کرونا همکاری مطلوبی داشته است./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در دیدار با فرمانده و کارکنان انتظامی در هفته ناجا ...

  فرماندار پیشوا گفت: نیروی انتظامی در مقابله با کرونا همکاری مطلوبی داشته است./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در دیدار با فرمانده و کارکنان انتظامی در هفته ناجا اظهار داشت: نیروی انتظامی همواره به‌خصوص در ماه‌های محرم و صفر و ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به‌صورت میدانی حضوری فعال داشت و کمک کرد تا شرایط به خوبی مدیریت شود.

  وی افزود: تامین، تثبیت، تعمیق و تحکیم‌ امنیت شهرستان پیشوا موضوعی مهم است که در این حوزه وظایف خطیری بر عهده نیروی انتظامی است.

  عباسی بیان کرد: همکاری شایسته این‌ نهاد در همه‌ زمینه‌ها محسوس است به ویژه در ایام شیوع کرونا و ضرورت اجرای محدودیت‌ها، نتایج مطلوبی با همراهی ارزشمند نیروی‌ انتظامی حاصل گردید و در حال حاضر نیز انجام‌ واکسیناسیون با مساعدت نیروهای خدوم ناجا در حال انجام است.

  وی گفت: با آرزوی توفیق برای خادمان سبزپوش نیروی انتظامی از زحمات فرمانده، جانشین، مسئولان، پلیس‌های تخصصی و یگان‌های مختلف نیروی انتظامی شهرستان پیشوا قدردانی نموده و برای همگی آرزوی سلامتی، توفیق و بهروزی دارم.

   226 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای