امروز : دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 10 اکتبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 08:13 | تعداد بازدید : 780 نفر | امتیاز خبر :
 • نیروی انتظامی رکن اصلی برقراری نظم و امنیت است

  استاندار تهران گفت: نیروی انتظامی ارتباط گسترده ای با بخش های مختلف جامعه دارد و رکن اصلی برقراری نظم و امنیت است/. به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، انوشیروان محسنی بندپی در مراسم هفته ...

  استاندار تهران گفت: نیروی انتظامی ارتباط گسترده ای با بخش های مختلف جامعه دارد و رکن اصلی برقراری نظم و امنیت است/.

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، انوشیروان محسنی بندپی در مراسم هفته ناجا پیش از ظهر شنبه در ستاد فرماندهی انتظامی غرب استان تهران اظهار داشت: نیروی انتظامی به سبب مسئولیت‌هایش، ارتباط گسترده ای با بخش‌های مختلف جامعه دارد و جز سازمان‌هایی است که در طول یک هفته، مراسم گرامی داشت برگزار می‌کند.

  وی افزود: پلیس غرب استان تهران برادرانه در کنار سایر نهادها برای خدمت به مردم آماده است و با تمام وجود در خدمت مردم انجام وظیفه کرده و برای آسایش و آرامش جامعه تلاش وافری می‌کند.

  محسنی بندپی بیان کرد: پلیس رکن اصلی برقراری نظم و امنیت است و امنیت و سلامت مهمترین خواسته و نیاز زندگی اجتماعی است و اگر کسانی جامعه را دچار ناامنی کنند فعالیت‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی مختل می‌شود دامنه خدمات نیروی انتظامی، امروز بسیار گسترده است.

  وی گفت: هم اکنون در نزدیک ترین و دورترین نقاط کشور شاهد تلاش زحمتکشان این نیرو هستیم و هر جا نیاز به امنیت است، آنان نیز حضور دارند.

  گفتنی است که در حاشیه مراسم صبحگاه هفته ناجا از خانواده شهدای عرصه نظم و امنیت و کارکنان تلاشگر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران قدردانی شد.

   64 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای