پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا | نیروهای مسلح دست قدرتمندی برای حفظ منافع و امنیت کشور هستند - پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا

 

 

امروز : چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۳۱ فروردین, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۱۲ | تعداد بازدید : 14641 نفر | امتیاز خبر :
 • نیروهای مسلح دست قدرتمندی برای حفظ منافع و امنیت کشور هستند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛امیر سرتیپ دکتر محمد اکرمی نیا در سخنرانی پیش از خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا به مناسبت روز ارتش اظهار داشت :ارتش در خدمت ملت ...

  نیروهای مسلح دست قدرتمندی برای حفظ منافع و امنیت کشور هستند

  معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری  گفت:نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعم از ارتش و سپاه و وزارت دفاع و نیروی انتظامی دست قدرتمندی برای حفظ منافع و امنیت کشور هستند ؛ امروز کشور ما امن ترین کشور منطقه است که با پشتیبانی رهبر و ملت این روند ادامه پیدا خواهد کرد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛امیر سرتیپ دکتر محمد اکرمی نیا در سخنرانی پیش از خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا به مناسبت روز ارتش اظهار داشت :ارتش در خدمت ملت و اسلام است و قدر حمایت و پشتیبانی ملت و امام و رهبری را می داند و در عمل نیز این موضوع را به اثبات رسانده است؛حضور موثر و فعال نیروهای مسلح بالاخص ارتش جمهوری اسلامی در دفاع مقدس و جانانه  از این مرز و بوم نقش موثری داشته است.

  وی افزود:ایثارگری ها و فداکاری های ارتش در دوران دفاع مقدس با تقدیم ۴۸ هزار شهید نشان از پایبندی این نیرو در دفاع از ارزش های آرمان های انقلاب اسلامی دارد؛در حوادث مختلف از جمله زلزله اخیر کرمانشاه ارتش اولین یگان امدادی حاضر در صحنه بود که از افزایش تلفات جلوگیری کرد.

  معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه ارتش در مدت چهل سال نقش بازدارندگی داشته است گفت؛کشور ایران در این مدت چهل سال از آغاز انقلاب اسلامی  با تهدیدات گوناگون روبرو بوده است چرا که ایران در قلب منطقه پر آشوب آسیا واقع شده است و موقعیت کشور ایران و وجود منابع عظیم و ذخایر نفتی باعث شده که غربی ها همواره چشم طمع به جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.

   وی اظهار کرد: طبق دستور موکد فرماندهی کل قوا هیچگاه نباید از افزایش توان نظامی غافل شود ؛ارتش با کمک نیروهای مسلح و بسیج توانسته قدرت بازدارندگی را ایجاد کند و به صورت مستمر به سمت توسعه قدرت دفاعی حرکت کند.

  اکرمی نیا در ادامه بیان داشت :تهدیدات دشمنان فرا منطقه ای است ، امروز با استقرار پایگاههای دشمن در منطقه هر لحظه یک بهانه علیه ایران می تراشند ؛یک روز از صدام حسین دفاع کردند و یک روز در شرق طالبان را اجیر کردند و امروز با استقرار نیروهای نروریستی داعش در منطقه به دنبال مقابله با محور مقا.ومت و شکست جمهوری اسلامنی ایران هستند.

  معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی گفت:واقعیت این است که رژیم صهیونیستی سمبل غرب برای چیره بر جهان اسلام است و ما باید خود را برای مقابله با این خطر بزرگ جهان اسلام قوی نگهداریم و به فکر ارتقا نیروی نظامی خود باشیم.

  وی در ادامه با اشاره به حمله موشکی سه کشور امریکا و انگلیس و فرانسه بدون اجازه نهادهای بین المللی به سوریه گفت:حمله نظامی آمریکا و فرانسه و انگلیس بدون دخالت کمیته حقیقت یاب سازمان ملل نشان دهنده ضعف نهادهای بین المللی است که هر کاری دلشان بخواهد انجام می دهند .

  اکرمی نیا افزود:تصور اولیه همگان بر این بود که هدف امریکا و کشورهای عربی ایجاد گروههای تروریستی ،سرنگونی سوریه و بشار اسد بود اما هدف آنها شکستن کمر محور مقاومت یعنی جمهوری اسلامی ایران است ،ما توانستیم مدیریت نیروهای مسلح با هزینه ای کمتر صدها کیلومتر دورتر از مرزها ببریم .

  معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری در پایان گفت:نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعم از ارتش و سپاه و وزارت دفاع و نیروی انتظامی دست قدرتمندی برای حفظ منافع و امنیت کشور هستند ؛ امروز کشور ما امن ترین کشور منطقه است که با پشتیبانی رهبر و ملت این روند ادامه پیدا خواهد کرد.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای