امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 10 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 10:00 | تعداد بازدید : 1604 نفر | امتیاز خبر :
 • نیاز منطقه جنوبشرق استان تهران به احداث کارخانجات صنایع تبدیلی

  رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: دشت ورامین بهترین گوجه ، ماهی ، میوه جات ، سبزیجات ، گوشت و دام را دارد و نیازمند احداث کارخانجات صنایع تبدیلی است. به ...

  رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: دشت ورامین بهترین گوجه ، ماهی ، میوه جات ، سبزیجات ، گوشت و دام را دارد و نیازمند احداث کارخانجات صنایع تبدیلی است.

  به گزارش ندای پیشوا: حجت الاسلام سیدمحسن محمودی ظهر دوشنبه در جلسه ای که با حضور مسئولان منطقه و با حضور وزیر دفاع در پادگان جلیل آباد شهرستان پیشوا برگزار شد ، طی سخنانی در جمع خبرنگاران بیان کرد: فعالیت‌های بسیار خوب و با ارزشی در منطقه وجود دارد و این فعالیت ها شایسته تقدیر و تحسین است.

  وی ادامه داد: بنده در محضر وزیر دفاع عرض کردم که شهرستان ورامین شهرستانی است که ۱۵ سال گرفتار قهر و خشم رژیم شاه به خاطر حوادث ۱۵ خرداد سال ۴۲ بوده است ، ۱۵ سال مردم انقلابی و بابصیرت دشت ورامین مورد بی‌مهری رژیم شاهنشاه بودند ، در حالی که شاه و اطرافیان آنها به همین پادگان جلیل آباد می‌آمدند و اسب های با ارزشی در آن زمان اینجا وجود داشت.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران یادآور شد: آنها در این پادگان عیش و نوش خودشان را می کردند ، سردمداران رژیم در این منطقه حضور داشتند ولی این منطقه در محرومیت مطلق قرار داشت و هیچ‌گونه توجهی نداشتند.

  محمودی خاطر نشان کرد: مجموعه وزارت دفاع در خصوص کارخانجات در این منطقه قدم های موثری برداشته است ولی آن عقب ماندگی تاریخی شهرستان‌ ورامین و منطقه با این مسائل جبران نمی شود، در گذشته درخواست‌هایی به وزیر دفاع تقدیم شده و آقای وزیر هم دستوراتی را داده اند.

  امام جمعه موقت شهرستان ورامین افزود: این درخواست ها در مورد انتقال برخی پادگان ها به منطقه ، احداث کارخانجات جدید به خصوص صنایع تبدیلی در شهرستان و با توجه به اینکه دشت ورامین بهترین گوجه ، ماهی ، میوه جات ، سبزیجات ، گوشت و دام در این دیار تولید و کشت می‌ شود ، باید مورد پیگیری و دستورات لازمی قرار بگیرد.

  وی به ادامه درخواست های مطرح شده اشاره کرد و افزود: احداث صنایع بسته بندی ، صنایع و کارخانجات صنعتی ، تولید انواع کنسرو ها و … مواردی هستند که به صورت کارخانجات صنایع تبدیلی در این دیار باید احداث شوند ، لذا از وزیر دفاع درخواست شد که با توجه به ظرفیت هایی که وزارتخانه دارد و با حمایت‌ها و پشتیبانی‌های که مسئولین منطقه خواهند داشت و با یک روحیه جهادی و انقلابی در این منطقه کار شود.

  رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار کرد: در حقیقت منطقه نیازمند حرکتی جهادی است ، اگر درست از ظرفیت های این منطقه بهره برداری شود.

   894 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای