امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 16 ژانویه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 17:00 | تعداد بازدید : 6285 نفر | امتیاز خبر :
 • نوسازی ۱۱ واحد مسکونی در روستاهای پیشوا

  نوسازی ۱۱ واحد مسکونی در دو روستای بخش مرکزی پیشوا آغاز می‌شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حمیدرضا روستایی معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان تهران به همراه علیرضا رشیدیان بخشدار ...

  نوسازی ۱۱ واحد مسکونی در دو روستای بخش مرکزی پیشوا آغاز می‌شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حمیدرضا روستایی معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان تهران به همراه علیرضا رشیدیان بخشدار مرکزی و علیخانیان رئیس بنیاد مسکن طی نشستی مشکلات بافت فرسوده روستاهای بخش مرکزی شهرستان پیشوا را بررسی کردند.

  مسئولان همچنین با حضور میدانی در روستاهای معین آباد و قشلاق معین‌آباد از بافت فرسوده این دو روستا بازدید نمودند.

  در این بازدید که با حضور دهیاران و روسای شوراهای اسلامی این روستاها صورت گرفت، تخریب و ساخت ۹ واحد مسکونی در معین‌آباد و ۲ واحد مسکونی در قشلاق معین‌آباد پیگیری و مقرر شد هر چه سریع‌تر عملیاتی شود.

  بخشدار مرکزی پیشوا در این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دولت تسهیلات مناسبی به منظور بازسازی بافت فرسوده مناطق روستایی اختصاص داده که اطلاع‌رسانی و آگاهی‌‌بخشی لازم موجب استقبال و مشارکت بیشتر مردم از این طرح می‌شود.

  رشیدیان افزود: با بهره‌گیری از این تسهیلات، اهتمام دستگا‌ه‌های مربوطه و به‌کارگیری ظرفیت خیرین، نوسازی بافت فرسوده در روستاهای بخش مرکزی شهرستان پیشوا تسریع می‌گردد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68472&preview=true لینک کوتاه

   287 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای