امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 10 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:06 | تعداد بازدید : 919 نفر | امتیاز خبر :
 • نوسازی تاکسی های ورامین آغاز شد

  مدیرعامل سازمان حمل ونقل بار و مسافر ورامین گفت: با توجه به صدور مجوز شماره گذاری تاکسی های دوگانه سوز با سطح آلایندگی یورو4، ثبت نام نوسازی تاکسی های فرسوده ورامین و ...

  مدیرعامل سازمان حمل ونقل بار و مسافر ورامین گفت: با توجه به صدور مجوز شماره گذاری تاکسی های دوگانه سوز با سطح آلایندگی یورو۴، ثبت نام نوسازی تاکسی های فرسوده ورامین و جایگزینی با این تاکسی ها آغاز شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا،حسن خوانساریان مدیرعامل سازمان حمل ونقل بار ومسافر شهرستان ورامین اظهار داشت: با توجه به صدور مجوز شماره گذاری تاکسی های دوگانه سوز با سطح آلایندگی یورو۴ ثبت نام نوسازی تاکسی های فرسوده ورامین و جایگزینی با این تاکسی ها آغاز شد.

  وی افزود: این طرح با همکاری اتحادیه تاکسیرانی های کشور فراهم شده و تا پایان مهرماه امسال شرایط برای ثبت نام در این طرح فراهم است و به دلیل محدودیت زمانی متقاضیان هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

  خوانساریان تصریح کرد: در اجرای این طرح تاکسی های تا سال ۱۳۸۸ امکان ثبت نام دارند و براساس آن سمند ای اف۷ با قیمت ۹۵۰ میلیون ریال و پژو ۴۰۵ با قیمت ۸۸۶ میلیون ریال به متقاضیان ارائه می شود.

  وی با اشاره به این که در طرح تاکسی های سمند و پژو و پراید وپیکان فرسوده نوسازی می شوند بیان کرد: تاکسی های فرسوده سمند وپژو به قیمت ۱۱۰ میلیون ریال پژو آردی و پراید به قیمت ۸۵ میلیون ریال و تاکسی پیکان به قیمت ۶۵ میلیون ریال از دارندگان خودروهای فرسوده خریداری می شود.

  مدیرعامل سازمان حمل ونقل مسافر و بار ورامین گفت: شهرستان ورامین از ۵۰۰ دستگاه تاکسی فرسوده برخوردار است که با اجرای این طرح که تاکسی ها در آن با قیمتی به مراتب پایین تر از بازار عرضه می شود می توان پس از سال ها تاکسی های فرسوده ورامین را نوسازی کرد.

  وی از متقاضیان خواست تا برای ثبت نام در این طرح به محل سازمان حمل ونقل بار و مسافر واقع در ضلع شمالی کمربتدی ورامین پیشوا مراجعه کنند.

  http://nedayepishva.com/?p=64892&preview=true لینک کوتاه

   66 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای