امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 1 ژوئن, 2017 | ساعت انتشار خبر : 19:05 | تعداد بازدید : 10866 نفر | امتیاز خبر :
 • نوروزی: زنگنه باید به‌تنهایی خسارت کرسنت را پرداخت می‌کرد/ مفت‌فروش گاز به‌ترکیه تخلف آشکار دولت است

  سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی گفت: فروش گاز رایگان به ترکیه خلاف محرز دولت است. اگر قرار است خسارتی بپردازیم باید براساس قانون اساسی ابتدا در مجلس موردبررسی قرار گیرد. به گزارش پایگاه ...

  حجت الاسلام حسن نوروزی

  سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی گفت: فروش گاز رایگان به ترکیه خلاف محرز دولت است. اگر قرار است خسارتی بپردازیم باید براساس قانون اساسی ابتدا در مجلس موردبررسی قرار گیرد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت‌الاسلام حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی قضایی مجلس با اشاره به اقدام دولت در فروش گاز رایگان به ترکیه اظهار داشت: ما از ابتدا معتقد بودیم که آقای زنگنه باید درباره پرونده کرسنت به‌تنهایی پاسخگو باشد و هزینه این پاسخگویی را دولت و به‌طورکلی کشور نپردازد.

  وی با بیان اینکه فروش گاز رایگان به ترکیه خلاف قانون است، تصریح کرد: این اقدام جزء خلاف‌های محرز و بین  دولت است.  اگر قرار است که  خسارتی بپردازیم باید براساس قانون اساسی  ابتدا معاهده‌ها و توافقات بین‌المللی  در مجلس موردبحث و بررسی قرار گیرد و در صورت تصویب اجرایی شود.

  نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در پایان خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد توافق ایران با ترکیه برای فروش گاز رایگان همچون سند ۲۰۳۰ باشد که آقایان دو سال پیش کارهای آن را انجام دادند و تازه زمانی که حضرت آقا نسبت به آن تذکر دادند اقرار به اشتباه کرده و آن را متوقف می‌کنند.

  منبع: خبرگزاری دانشجو

   1,218 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای