امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 27 مارس, 2021 | ساعت انتشار خبر : 16:50 | تعداد بازدید : 2647 نفر | امتیاز خبر :
 • نورافشانی میادین تهران در شب نیمه شعبان و دوازدهم فروردین

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به نورافشانی میادین تهران در نیمه شعبان و دوازدهم فروردین گفت: ویژه برنامه‌های متنوعی برای بزرگداشت ایام ولادت حضرت مهدی (عج) و روز ...

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به نورافشانی میادین تهران در نیمه شعبان و دوازدهم فروردین گفت: ویژه برنامه‌های متنوعی برای بزرگداشت ایام ولادت حضرت مهدی (عج) و روز جمهوری اسلامی در استان تهران تدارک دیده شده است./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام سید محسن محمودی با اشاره به طرح‌های مختلف به مناسبت روز بزرگداشت جمهوری اسلامی اظهار کرد: امسال روز  ۱۲ فروردین به عنوان روز جمهوری اسلامی با ایام میلاد حضرت مهدی (عج) فرصت بی‌نظیری را در اختیار فعالان فرهنگی و تبلیغی قرار داده تا از این‌ مناسبت برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف به منظور حفظ و پاسداری از ارزش‌های دینی و انقلابی استفاده کنند.

  وی گفت: امام خمینی (ره) دوازدهم فروردین را روز عید اعلام و بر بزرگداشت این روز تاریخی و بزرگ نیز تأکید کردند بنابراین امروز ما نیز باید از حداکثر ظرفیت‌ها برای بزرگداشت این مناسبت استفاده کنیم.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران‌ ادامه داد: استفاده از ظرفیت مبلغان به منظور بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در حاشیه جشن‌های مختلفی که به مناسبت نیمه شعبان برگزار می‌شود و همچنین ساخت موشن‌گرافی‌های اختصاصی، انتشار محتواهای متناسب با یوم الله ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی و نیمه شعبان سالروز میلاد باسعادت امام زمان (عج) از جمله برنامه‌های مدنظر است.

  حجت الاسلام محمودی تصریح کرد: تبلیغات محیطی شهری به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی به همراه تزئین میادین با توجه به تقارن با ایام میلاد باسعادت امام زمان(عج) در سطح شهرها و روستاها انجام می‌شود.

  وی ادامه داد: نصب پرچم جمهوری اسلامی ایران در میادین و معابر شهری در ایام الله ۱۲ فروردین و پرچم‌های مزین به نام مبارک امام زمان (عج) از دیگر اقدامات مدنظر است.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران‌ با اشاره به استفاده از فرمایشات امام راحل و بیانات مقام معظم رهبری درباره روز جمهوری اسلامی در سربرگ مکاتبات اداری بیان کرد: طبق هماهنگی با رؤسای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در شهرستان‌های استان تهران و ادارات مختلف به منظور استفاده از این فرمایشات در سربرگ مکاتبات اداری، برپایی ایستگاههای فرهنگی و صلواتی به مناسبت ایام نیمه شعبان و یوم الله ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی در نقاط مختلف استان تهران و اهدای بسته های معیشتی در قالب کمک های مومنانه به نیازمندان از دیگر برنامه‌های این ایام خواهد بود.

  حجت الاسلام محمودی با اشاره به هماهنگی با ائمه جمعه و قرائت بیانیه به مناسبت روز بزرگداشت جمهوری اسلامی گفت: با ائمه محترم جمعه شهرستان‌های استان تهران هماهنگ شده و قرائت بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران به مناسبت ۱۲ فروردین در نماز جمعه و انعکاس بیانیه در خبرگزاری‌ها و رسانه‌های رسمی کشور و همچنین برگزاری آیین نورافشانی در شب نیمه شعبان و شب دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی در برخی نقاط استان تهران از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده این ایام است.

  وی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و برنامه‌های پیشنهادی شهرستان‌های مختلف استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: برنامه‌های پیشنهادی ۱۲ فروردین به صورت موردی و عملیاتی به شهرستان‌های استان تهران اعلام شده و تلاش خواهد شد تا با توجه به مقتضیات و شرایط موجود کشور و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، سالگرد تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در استان تهران گرامی داشته شود.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69779&preview=true لینک کوتاه

   93 total views,  5 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای