امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 2 فوریه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:11 | تعداد بازدید : 8755 نفر | امتیاز خبر :
 • نواخته شدن زنگ انقلاب در پیشوا

  به گزارش ندای پیشوا؛ همزمان با سراسر کشور بمناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، زنگ انقلاب در شهرستان پیشوا به صدا درآمد. در این مراسم که در مدرسه حضرت زهرا س شهر ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ همزمان با سراسر کشور بمناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، زنگ انقلاب در شهرستان پیشوا به صدا درآمد.
  در این مراسم که در مدرسه حضرت زهرا س شهر پیشوا با حضور مسئولان شهرستان و فرمانده انتظامی شرق استان برگزار شد، دانش آموزان به اجرای سرود پرداختند.
  همچنین نمایشگاهی از دستاوردهای انقلاب توسط دانش آموزان برپا شده بود که مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت.
  فرمانده انتظامی شرق استان تهران در این مراسم گفت: عدالت آموزشی یکی از دستاوردهای انقلاب بود که ما الان می بینیم دانش آموزان دختر در برخی موارد از دانش آموزان پسر، پیشرو تر هستند.
  سردار ناظری افزود: ما زمان جنگ که معروف به جنگ سخت شده است را دیدیم و شما هم الان جنگ نرم که در فضای مجازی و ماهواره ها روی می دهد می بینید که باید همه ما به تاسی از ۴۰ هزار شهید دانش آموز و معلم در این جنگ ناجوانمرادنه پیروز شویم.
  وی گفت: آن موقع ما سرباز بودیم و حالا شما دختران و پسران سرباز هستید و باید از کیان ایران و اسلام دفاع کنید و در خط مقدم همراه با دوستان، خانواده، اقوام و جامعه پرچم حق را بدست گیرید.
  سردار ناظری افزود: همه ما در معرض آسیب هستیم و باید هوشیاری خود را حفظ کنیم و برای شما دختران اولویت حجاب و عفاف و تلاش برای موفقیت در عرصه های گوناگون است.
  فرمادنه انتظامی اشرق استان تهران گفت: پلیس فتا هم در کنار شماست و مانند طرح همیار مدرسه با پلیس فتا همکاری بیشتری بکنید.
  وی گفت: پیش از انقلاب، پلیس در میان مردم به ایجاد رعب و وحشت مشهور بود ولی رویکرد انقلاب اسلامی اجتماع محور است.
  وی افزود: بحث عدالت در جمهوری اسلامی به گونه ایی هست که هر فرد چه بیشتر تلاش کند به موفق تر است.

  ۱,۲۶۰ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای