امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 18 نوامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 14:38 | تعداد بازدید : 4213 نفر | امتیاز خبر :
 • نهمین رزمایش کمک‌های مؤمنانه در استان تهران

  نهمین رزمایش کمک‌های مؤمنانه سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزار شد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، نهمین رزمایش کمک‌های مؤمنانه سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران عصر امروز در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در ...

  نهمین رزمایش کمک‌های مؤمنانه سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزار شد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، نهمین رزمایش کمک‌های مؤمنانه سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران عصر امروز در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در شهرری برگزار شد.

  سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) در این مراسم با اشاره به کمک‌های مؤمنانه این سپاه از ابتدای سال ۱۳۹۹ تاکنون گفت: توزیع یک میلیون بسته معیشتی و چهار میلیون غذای گرم بین نیازمندان استان تهران تنها بخشی از رزمایش کمک‌های مؤمنانه این سپاه بوده است.

  وی ادامه داد: در تابستان امسال ۵۱۳ پروژه عمرانی از جمله ساخت و بازسازی منازل نیازمندان به بهره‌برداری رسید.

  سرهنگ مجید دهرویه رئیس بسیج سازندگی استان تهران نیز در این مراسم گفت: مفتخریم که نهمین مرحله کمک‌های مؤمنانه را در این مکان مقدس و در آستانه هفته بسیج آغاز کنیم.

  وی ادامه داد: در این مرحله از رزمایش بیش از ۳۰ تن برنج، ۳۰ تن انواع حبوبات و لوازم تحریر و نیز چندین دست جهیزیه تهیه شده، بارگیری می شود که با توجه به زلزله اخیر استان هرمزگان بخش عمده ای از آن به این استان ارسال شده و مابقی آن بین نیازمندان استان تهران توزیع می شود.

  انتهای پیام/****

  http://nedayepishva.com/?p=75217&preview=true لینک کوتاه

   50 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای