امروز : پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۶ فروردین, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۵۱ | تعداد بازدید : 5000 نفر | امتیاز خبر :
 • ننگ نهادهای حقوق بشری در کمک به ایران

  امام جمعه پیشوا: تحریم ننگ جدیدی برای نهادهای حقوق بشری غرب است. به گزارش ندای پیشوا: امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: ننگ بر آمریکای مدعی حقوق بشر که حسابهای هلال احمر ...


  امام جمعه پیشوا: تحریم ننگ جدیدی برای نهادهای حقوق بشری غرب است.
  به گزارش ندای پیشوا: امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: ننگ بر آمریکای مدعی حقوق بشر که حسابهای هلال احمر را مسدود میکند که مردم دنیا و دیگر کشورها نتوانند کمک کنند.


  حجت الاسلام باقری افزود: وقتی کشور ایران که ششمین کشور دارای بیشترین بلایای طبیعی در جهان است تحریم میشود با ادعاهای حقوق بشرجور در نمی آید.


  وی گفت: البته در سیل اخیر مسولان امر کوتاهی کرده و مردم نیز به هشدارها کم توجهی کردند که این مسایل باید بیشتر بررسی شود.


  امام جمعه پیشوا افزود: همانطور که همه مردم عزیز شاهد بودند دستگاههای خدمات رسانی بخصوص سپاه ، ارتش، نیروی انتظامی و بسیج حقیقتا بیشترین کمک را کردند و اگر نیروهای تحت امر ستاد کل نیروهای مسلح نبودند معلوم نبود چه فاجعه بزرگتری ایران را در بر میگرفت.


  وی گفت: با این حال همدلی و همیاری مردم در کمک رسانی به یکدیگر نقطه عطفی همیشه در تاریخ ایران زمین بوده است که از همان لحظات اول به یکدیگر کمک کردند که این باعث مباهات ایران اسلامی است.


  حجت الاسلام باقری افزود: از نگاه دیگر این رحمت خدا جبران خیلی از کاستیها و کم آبیهای کشور بود که باید در این زمینه باید شکر گزار باشیم.


  وی گفت: حالا علت هر چه بود چه کوتاهی مسئولان چه عدم توجه مردم یا تجاوز به طبیعت در هر صورت خسارتهای جانی و مالی زیادی دیدیم که باید هر چه سریعتر دولت جبران کند.


  امام جمعه پیشوا افزود: الان وقت کمک فوری است و آنهایی که میتوانند با حضور خود و آنهایی که به هر نحوی توان دارند اقلام ضروری و نقدی را به نهادهای مربوطه تحویل دهند.


  وی گفت: تا کنون چندین اعزام شامل تجهیزات ،اقلام ضروری و نیروهای جهادی از شهرستان پیشوا به مناطق درگیر سیل لرستان و خوزستان اعزام شده است.


  دفتر ستاد نماز جمعه پیشوا هم پس فردا علاوه بر اعزام نیرو کمکهای مردمی را نیز اعزام میکند که امام جمعه نیز همراه آنان است.

  ۵۷۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای