امروز : پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۷ شهریور, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۴۴ | تعداد بازدید : 11890 نفر | امتیاز خبر :
 • نمونه برداری از خروجی تصفیه خانه فاضلاب واحد های صنعتی و تولیدی شهرستان پیشوا

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا از دور جدید نمونه برداری از خروجی تصفیه خانه فاضلاب واحد های صنعتی و تولیدی این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری ندای ...

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا از دور جدید نمونه برداری از خروجی تصفیه خانه فاضلاب واحد های صنعتی و تولیدی این شهرستان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛اسماعیل میران زاده با اعلام این خبر گفت: در اجرای وظایف قانونی، کارشناسان این اداره علاوه بر بررسی عملکرد زیست محیطی و نحوه مدیریت پسماند و عملکرد سیستم تصفیه خانه واحدها، از خروجی فاضلاب چند واحد صنعتی نمونه برداری کردند و نمونه های برداشتی جهت آنالیز پارامتر های میکروبی و شیمیایی به آزمایشگاه مرکز تحقیقات زیست محیطی استان تهران ارسال شد.
  وی با اشاره به اینکه کلیه واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی ملزم به رعایت استانداردهای خروجی فاضلاب هستند افزود: خروجی فاضلاب واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی با آلودگی های متفاوت در صورت عدم تصفیه مناسب خسارات زیان باری برای محیط زیست به بار می آورد از این رو فاضلاب ها باید طی فرایند مناسب تصفیه تا از ایجاد آلودگی های زیست محیطی جلوگیری گردد.
  میران زاده در پایان گفت: در صورت محرز بودن آلایندگی هریک از واحدهای مستقر در حوزه این شهرستان، موضوع آلایندگی از طریق اخطاریه زیست محیطی به واحد مربوطه ابلاغ و برابر قانون با آنها برخورد خواهد شد.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای