امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۳۰ تیر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۳:۱۳ | تعداد بازدید : 20702 نفر | امتیاز خبر :
 • نمایش کاروان خورشید اسیران عشق برای ششمین سال متوالی روی صحنه می رود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ نمایش مذهبی کاروان خورشید قرار است برای ششمین سال متوالی در شهرستان پیشوا با موضوع خطبه‌خوانی حضرت زینب (س) در کوفه و شام به روی صحنه ...

  نمایش کاروان خورشید اسیران عشق برای ششمین سال متوالی روی صحنه می رود

  جلسه هماهنگی برگزاری نمایش کاروان خورشید اسیران عشق با حضور امام جمعه،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا،فرمانده ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) ،رئیس اداره اوقاف و سایر مسئولان شهرستان در دفتر امام جمعه برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ نمایش مذهبی کاروان خورشید قرار است برای ششمین سال متوالی در شهرستان پیشوا با موضوع خطبه‌خوانی حضرت زینب (س) در کوفه و شام به روی صحنه می‌رود.

  این نمایش مذهبی در سال ۹۵ به ثبت آثار ادبی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده است.

   هدف از برگزاری این مراسم تبیین شخصیت سیاسی، مذهبی و الهی حضرت زینب(س) به عنوان الگوی مناسب برای بانوان جامعه است و در همین زمینه صبر، فداکاری، استقامت و بردباری حضرت زینب(س) بعد از واقعه عاشورا و نقش ایشان به عنوان رسالت خطیر پیام عاشورا و رسوا کردن یزید بر کسی پوشیده نیست.

  این نمایش مذهبی با حمایت ادارات مختلف شهرستان و همکاری بیش از ۵۰بازیگر در ۴ نقطه شهرستان ، تالار قرآن آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع)،شهرک نقش جهان و روستاهای قلعه سین و جلیل آباد همزمان با ایام اربعین امام حسین (ع)  به روی صحنه می رود.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای