امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 18 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 02:35 | تعداد بازدید : 975 نفر | امتیاز خبر :
 • نمایش روحیه پهلوانی ورزشکاران پیشوا در طرح کمک مومنانه

  روحیه پهلوانی ورزشکاران پیشوا در طرح کمک مومنانه بار دیگر روح بزرگ عظمت و جوانمردی را به نمایش گذاشت/ به گزارش ندای پیشوا،جمعی از ورزشکاران پیشوا در ماه مبارک رمضان در طرح کمک ...

  روحیه پهلوانی ورزشکاران پیشوا در طرح کمک مومنانه بار دیگر روح بزرگ عظمت و جوانمردی را به نمایش گذاشت/

  به گزارش ندای پیشوا،جمعی از ورزشکاران پیشوا در ماه مبارک رمضان در طرح کمک مومنانه مشارکت نمودند و این مهم با حضور گسترده‌تر ورزشکاران ادامه خواهد یافت و روحیه پهلوانی این قشر بار دیگر با این اقدام ارزشمند به نمایش گذاشته شد.
   
  حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: جامعه ورزش پیشوا با الگو گرفتن از امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام در تمامی صحنه ها حضوری فعال دارند و اینک در روزهای کرونایی شاهد تلاش آن ها برای رفع بخشی از نیازهای افراد بی بضاعت هستیم.

  وی ادامه داد: با توجه به همزمانی ماه مبارک رمضان با شیوع کرونا و عدم امکان برپایی سفره های افطاری به صورت جمعی و عمومی، مردم مومن شهرستان پیشوا می توانند نذورات خود را در اختیار ستاد جمع آوری کمک مومنانه قرار دهند تا به دست نیازمندان واقعی برسد.

  لازم بذکر است، نیکوکاران محترم در شهرستان پیشوا می توانند کمکها، نذورات و هدایای نقدی خود را به شماره حساب ۰۱۱۳۵۵۴۵۲۱۰۰۸ بانک ملی شعبه امام خمینی(ره) و یا کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۲۰۸۴۱۱۱ واریز کنند و دفتر امام جمعه محترم واقع در خیابان توحید، خیابان آزادگان و ناحیه مقاومت بسیج سپاه واقع در خیابان دکتر دستجردی آماده دریافت کمکهای غیرنقدی می‌باشد.

  انتهای پیام/*

  لینک http://nedayepishva.com/?p=62053&preview=true

   156 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای