امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۶ آبان, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۳۱ | تعداد بازدید : 21170 نفر | امتیاز خبر :
 • نمایش اسیران عشق، کاروان خورشید

  نمایش اسیران عشق، کاروان خورشید نمایشنامه «اسیران عشق، کاروان خورشید» با محوریت تبیین شخصیت سیاسی، مذهبی و الهی حضرت زینب(س) در پیشوا اجرا می‌شود. حمید عجمی نویسنده و کارگردان نمایشنامه «اسیران عشق، کاروان خورشید» ...

  نمایش اسیران عشق، کاروان خورشید

  نمایشنامه «اسیران عشق، کاروان خورشید» با محوریت تبیین شخصیت سیاسی، مذهبی و الهی حضرت زینب(س) در پیشوا اجرا می‌شود.

  حمید عجمی نویسنده و کارگردان نمایشنامه «اسیران عشق، کاروان خورشید» در گفت‌وگو با پایگاه خبری ندای پیشوا اظهار داشت: نمایش مذهبی کاروان خورشید برای پنجمین سال متوالی در شهرستان پیشوا با موضوع خطبه‌خوانی حضرت زینب (س) در کوفه و شام به روی صحنه می‌رود.

  وی افزود: هدف از برگزاری این مراسم تبیین شخصیت سیاسی، مذهبی و الهی حضرت زینب(س) به عنوان الگوی مناسب برای بانوان جامعه است و در همین زمینه صبر، فداکاری، استقامت و بردباری حضرت زینب(س) بعد از واقعه عاشورا و نقش ایشان به عنوان رسالت خطیر پیام عاشورا و رسوا کردن یزید بر کسی پوشیده نیست.

  کارگردان نمایشنامه در ادامه با اشاره به استقبال عاشقان اهل بیت(ع) از این نمایش تصریح کرد: این نمایش مذهبی در سال ۹۵ به ثبت آثار ادبی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده است و امیدواریم سال آینده با حمایت مسئولان در اربعین امام حسین(ع) در کربلا اجرا شود.

  عجمی در اخر عنوان کرد: این نمایش مذهبی با برنامه‌ریزی‌های فراوان و همکاری بیش از ۲۰ بازیگر و حمایت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امامزاده جعفربن موسی الکاظم (ع)، بسیج جامعه زنان و مسئولان شهرستان به روی صحنه می‌رود.

  نمایشنامه «اسیران عشق، کاروان خورشید»

   

   

  ۱۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای