امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 18 نوامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 22:05 | تعداد بازدید : 2950 نفر | امتیاز خبر :
 • نمایشگاه پایگاه‌های اسوه استان تهران با چه اهدافی برپا می‌شود؟

  مسئول بسیج مساجد و محلات استان تهران با برشمردن اهداف راه‌اندازی نمایشگاه پایگاه‌های اسوه گفت: این نمایشگاه به هم‌افزایی و تجربیات بسیجیان می‌افزاید/ به گزارش خبرگزاری ندای پبشوا، حمید قربانی مسئول بسیج مساجد ...

  مسئول بسیج مساجد و محلات استان تهران با برشمردن اهداف راه‌اندازی نمایشگاه پایگاه‌های اسوه گفت: این نمایشگاه به هم‌افزایی و تجربیات بسیجیان می‌افزاید/

  به گزارش خبرگزاری ندای پبشوا، حمید قربانی مسئول بسیج مساجد و محلات استان تهران  با اشاره به برپایی نمایشگاه پایگاه‌های اسوه استان تهران اظهار کرد: این نمایشگاه متشکل از ۱۸ ناحیه (پایگاه برتر برادر و خواهر) خواهد بود که در مجموع ۳۶ غرفه از پایگاه‌های برتر برادر و خواهر تشکیل می‌شوند.

  وی با بیان اینکه نمایشگاه پایگاه‌های اسوه استان تهران ۲۹ آبان افتتاح می‌شود، گفت: این نمایشگاه تا ۴ آذر از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۷ عصر در معرض دیدم مردم، بسیجیان، مسئولان بسیج و سپاه و مسئولان شهرداری خواهد بود.

  مسئول بسیج مساجد و محلات استان تهران با برشمردن اهداف راه‌اندازی نمایشگاه پایگاه‌های اسوه استان تهران عنوان کرد: نخستین هدف ما آن است که بسیجیان پایگاه‌های استان تهران عملکرد سایر پایگاه‌ها را از نزدیک تماشا می‌کنند که این موضوع به هم‌افزایی و تجربیات بسیجیان می‌افزاید.

  قربانی، هدف بعدی نمایشگاه پایگاه‌های اسوه استان تهران را شناخت هرچه بیشتر آحاد مردم از بسیج و عملکرد آن عنوان و بیان کرد: مسئولان بسیج نیز با حضور در نمایشگاه در جریان آخرین دستاوردها و فعالیت‌های بسیج قرار می‌گیرند.

  وی تبیین کرد: معاونان بسیج و سپاه نیز با حضور در غرفه‌ها و پر کردن کاربرگ به عملکرد و دستاوردهای پایگاه‌های بسیج که در قالب غرفه ساماندهی شده‌اند نمره می‌دهند و در نهایت پایگاه‌های اول تا هجدهم خواهر و برادر مشخص خواهند شد.

  مسئول بسیج مساجد و محلات استان تهران درباره فعالیت پایگاه‌های بسیج استان تهران برای دستیابی به محله اسلامی تشریح کرد: دوشنبه اول آذر همایش به صورت ویدئوکنفرانس داریم که ائمه جماعات و جمعه مساجد، مسئولان، بسیجیان و اعضای هیئت امنای خواهر و برادر مساجد در این همایش حضور می‌یابند و در این همایش رهنامه محله اسلامی افتتاح می‌شود.

  قربانی ابراز امیدواری که که همانند سال‌های گذشته از نمایشگاه نمایشگاه پایگاه‌های اسوه استان تهران استقبال چشمگیری صورت بگیرد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=75244&preview=true لینک کوتاه

   107 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای