امروز : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۱ شهریور, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۰۳ | تعداد بازدید : 7947 نفر | امتیاز خبر :
 • نمایشگاه مطبوعات در شهرستان پیشوا برگزار می‌شود

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا با اشاره به جایگاه و ظرفیت رسانه‌ها و هموارسازی تحقق اقتصاد دانش‌بنیان گفت: اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان پیشوا آمادگي كاملي در برگزاری نمایشگاه مطبوعات ...

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا با اشاره به جایگاه و ظرفیت رسانه‌ها و هموارسازی تحقق اقتصاد دانش‌بنیان گفت: اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان پیشوا آمادگی کاملی در برگزاری نمایشگاه مطبوعات در شهرستان پیشوا دارد.

  امیرحسین طاهری در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری ندای پیشوا، با اشاره به آمادگی مجموعه دستگاه‌های شهرستان جهت برگزاری نمایشگاه رسانه‌های جنوب شرق استان تهران با هدف معرفی جایگاه و ظرفیت رسانه‌ها و هموارسازی تحقق اقتصاد دانش‌بنیان و ارتقاء سواد علمی جامعه اظهار داشت: اهالی رسانه از دیرباز نقش بسزایی در مسائل گوناگون داشته و توانسته‌اند گام‌های مؤثری در راستای ارتقای جنوب شرق استان تهران بردارند.
  وی افزود: یکی از اقدامات بسیار مناسب که می‌تواند گوشه‌ای از زحمات قشر زحمتکش اصحاب رسانه را جبران کند، به نمایش گذاشتن توانایی آن‌ها در قالب نمایشگاه رسانه است.
  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا با بیان اینکه با وجود جدا شدن شهرستان‌های قرچک و پیشوا از ورامین، همچنان وابستگی فرهنگی میان این شهرستان‌ها محفوظ مانده است گفت: همیشه تعاملات بسیار خوبی در زمینه مسائل فرهنگی با شهرستان‌های ورامین و قرچک داشته‌ایم، که در این راستا پیرو جلسات مختلفی که برگزار شده، آمادگی خود را جهت برگزاری نمایشگاه رسانه‌های جنوب شرق استان تهران در شهرستان پیشوا اعلام کردیم.
  طاهری با اشاره به رسانه‌های حاضر در نمایشگاه تصریح کرد: تمام رسانه‌های منطقه جنوب شرق استان تهران با تمام گرایش‌های سیاسی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت، تا گوشه‌ای از خدمات و زحمات خود را در معرض دید عموم مردم بگذارند، و برنامه‌ریزی‌های دقیقی نیز صورت گرفته است تا بتوان به بهترین شکل ممکن پذیرای یکی از زحمتکش‌ترین اقشار جامعه یعنی اصحاب رسانه باشیم.
  وی اظهار داشت: درنظر داریم تا در این نمایشگاه برنامه‌های متنوع و ویژه‌ای برای رسانه‌های حاضر در این نمایشگاه داشته باشیم و همچنین از حضور مسئولان منطقه نیز در این نمایشگاه بهره ببریم.
  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان پیشوا در پایان خاطرنشان کرد: درنظر داریم تا نشست‌های خبری مختلفی در این نمایشگاه ترتیب دهیم تا خبرنگاران به راحتی بتوانند مطالبات مردم را به گوش مسئولان رسانده و از سوی دیگر نیز اقدامات صورت گرفته از سوی نهادهای گوناگون را به اطلاع عموم مردم برسانند.
  انتهای پیام/

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای