امروز : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۹ اسفند, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۱۷ | تعداد بازدید : 14086 نفر | امتیاز خبر :
 • نمایشگاه فروش بهاره شهرستان پیشوا از ۱۵ اسفند آغاز به کار میکند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛محمد رضا عیدی نوروزی در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا که صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد در خصوص واگذاری غرفه های نمایشگاه بهاره شهرستان پیشوا ...

  نمایشگاه فروش بهاره شهرستان پیشوا از ۱۵ اسفند آغاز به کار میکند

  رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان پیشوا گفت:نمایشگاه بهاره شهرستان پیشوا از ۱۵ اسفند در ضلع شرقی حرم مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار میشوذ و تمامی اجناس با تخفیف ۱۵ تا ۲۰ درصد به منظور تنظیم بازار عرضه خواهد شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛محمد رضا عیدی نوروزی در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا که صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد در خصوص واگذاری غرفه های نمایشگاه بهاره شهرستان پیشوا به کسبه و بازاریان گفت:اولویت ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه بهاره با کسبه و بازاریان شهرستان پیشوا است؛ طی هماهنگی های صورت گرفته این غرفه ها با ۲۰ درصد تخفیف در اختیار متقاضیان قرار داده خواهد شد.

  وی افزود :نمایشگاه بهاره در ضلع شرقی حرم مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار می شود؛پتانسیل ایجاد ۱۰۰ غرفه را در نمایشگاه بهاره داریم و امکان افزایش  تا ۱۵۰ غرفه هم وجود دارد.

  رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان پیشوا با برشمردن کالاها و اقلامی که در این نمایشگاه عرضه میشود گفت:در این نمایشگاه بهاره که با مجوز و تحت نظارت اتاق اصناف است انواع پوشاک مردانه و زنانه و بچگانه ،کیف و کفش ، آجیل و خشکبار و مواد پرو تئینی و در صورت نیاز عرضه کالاهای مورد نیاز به منظور تنظیم بازار را عرضه خواهیم کرد

  وی افزود:به منظور حمایت از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی به صورت رایگان جمعا ۴ غرفه برای عرضه تولیدات و صنایع دستی این قشر اختصاص یافته است.

  نوروزی در پایان گفت:این نمایشگاه از ۱۵ اسفند ماه شروع میشود و تا ده روز به فعالیت خود ادامه میدهد و در صورت استقبال مردم تا پایان اسفند ماه تمدید خواهد شد و تمامی اجناس با تخفیف ۱۵ تا ۲۰ درصد به منظور تنظیم بازار ارائه خواهد شد.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای