امروز : سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 27 جولای, 2018 | ساعت انتشار خبر : 15:16 | تعداد بازدید : 17179 نفر | امتیاز خبر :
 • نماز جمعه ،قوت و دلگرمی جبهه مقاومت و مهمترین پشتوانه برای دفاع از آرمان های انقلاب

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا اظهار داشت:جریان انقلاب اسلامی مانند جریان آبی پرتلاطم و رونده در ...

  نماز جمعه ،دلگرمی جبهه مقاومت و مهمترین پشتوانه برای دفاع از آرمان های انقلاب

  خطیب جمعه پیشوا گفت:مهمترین پشتوانه برای دفاع از آرمان های انقلاب و قوت و دلگرمی جبهه مقاومت نماز جمعه است چرا که نگاه دوست و دشمن به نماز جمعه است و دشمنان از برپایی نماز جمعه هراسان هستند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا اظهار داشت:جریان انقلاب اسلامی مانند جریان آبی پرتلاطم و رونده در حال گذر است ،گاهی این جریان با موانع و رسوبات مواجه می شود و برای هموارتر شدن این مسیر لازم است موانع و رسوبات برداشته شود.

  وی افزود:هشدارهای مقام معظم رهبری به مسئولان و مردم در زمینه های سیاسی ،اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی و مخصوصا در باب انقلابی گری و ایستادگی در برابر دشمنان انقلاب اسلامی است،به کار گماردن مدیر غیر انقلابی و غیر مقاومتی باعث دور شدن انقلاب از مسیر اصلی خود می شود.

  خطیب جمعه پیشوا اظهار کرد:امروز در فضای مجازی برای تحریف و تخریب تفکرات امام راحل و مقام معظم رهبری و معماران انقلاب همچون شهیدان بهشتی ،مطهری و شهدای دیگر دست به کار شده اند و سعی دارند روحیه انقلابی را تضعیف کنند.

  وی تنهابا اشاره به اینکه تنها راه نجات بشریت از این دنیای جنگل گونه داشتن  روحیه انقلابی است افزود:در دنیایی که انسانها به یکدیگر رحم نمی کنند و ملت های مظلوم همچون فلسطین،عراق،یمن ،بحرین و سوریه زیر چکمه های قدرت مندان در حال له شدن هستند راه خلاص شدن از این وضعیت داشتن روحیه انقلابی است.

  وی در ادامه اضافه کرد:آنچه موجب امنیت پایدار جمهوری اسلامی ایران در این ۴۰ سال از آغاز انقلاب اسلامی شده است علاوه بر روحیه انقلابی و مجاهدت فرزندان پاک سرشت این سرزمین،پایبندی مردم مومن و انقلابی به آرمان های اعتقادیشان است.

  امام جمعه پیشوا با اشاره به سخنان سردار رشید اسلام ،حاج قاسم سلیمانی بیان داشت:ایستادگی در مقابل دشمنان اسلام توسط سربازی مانند سلیمانی که تحت ولایت ولی امر مسلمین است با آن عظمت و قدرت و شوکت نشان از پشتیبانی از ملت و مقام معظم رهبری و دولت است.

  وی افزود :دولتی ها مراقب باشند وپشتشان گرم باشد،تمام سفرای ایرانی در کشورهای دیگر موظفند از مواضع محکم و مقتدرانه رئیس جمهور حمایت کنند ،دولت باید مقتدرانه و همانند نیروهای مسلح حرکت کند و مطمئن باشند مردم نیز دولت را در بحبوحه مسائل اقتصادی تنها نمی گذارند،مردم هم نگران نباشند و تحمل کنند.

  باقری گفت:کاش همانند سردار سلیمانی در نیروهای اجرایی واداری کشور وجود داشت و همه چیز در حد حرف از سوی مسئولان نبود ،ما به داشتن سردار سلیمانی و امثال او افتخار می کنیم ،در جمهوری اسلامی خوشبختانه به برکت تربیت های صحیح امام راحل و رهبر انقلاب نیروهای مومن و انقلابی فراوانی داریم.

  خطیب جمعه پیشوا ضمن گرامیداشت سالروز اولین اقامه نماز جمعه توسط ابوذر انقلاب ،آیت الله طالقانی به فرمان امام راحل بیان نمود:در طول هفته با شکوه ترین،معنوی ترین،سیاسی ترین و پرشور ترین محفل در سراسر کشور بدون هیاهو ، سر و صدا و تبلیغات و بدون دعوت از مردم نماز جمعه است.

  وی افزود:مردم خودجوش در سرما و گرما با رغبت فراوان در نماز جمعه شرکت می کنند و به برکت انقلاب اسلامی ۹۰۰ نماز جمعه در سراسر کشور اقامه و سیاست های کلان انقلاب و نظام اسلامی را بیان می شود،بدون اینکه حتی صدا و سیما دقیقه ای برای برپایی نماز جمعه تبلیغات داشته باشد.

  باقری تاکید کرد:مهمترین پشتوانه برای دفاع از آرمان های انقلاب و قوت و دلگرمی جبهه مقاومت نماز جمعه است چرا که نگاه دوست و دشمن به نماز جمعه است و دشمنان از برپایی نماز جمعه هراسان هستند،نماز جمعه تریبون دلسوز و مدافع مردم در بیان مشکلات آنها است که متعلق به ولایت و مردم است.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه نماز جمعه بزرگترین نهاد و شبکه مردمی است ،خاطر نشان کرد: هیچ تشکیلاتی در سراسر کشور به عظمت و مردمی بودن نماز جمعه وجود ندارد ، مطمئن ترین تریبون در نظام جمهوری اسلامی و باشکوه ترین تجمع نماز  جمعه است که اداره و مدیریت آن در دست مردم است و هیچ نهاد و ارگان دولتی نمی تواند ادعای اداره آن را داشته باشد.

  خطیب جمعه پیشوا در پایان ضمن تقدیر از ستاد نماز جمعه و تمامی خادمان در برپایی نماز جمعه  گفت:اگر شهرستان پیشوا در بین شهرستان های جنوب شرق استان تهران نماز جمعه خوبی از لحاظ کیفی و کمی دارد به برکت تلاش های ستاد نماز جمعه و مجاهدت ائمه پیشین ،ائمه موقت جمعه،خادمین ستاد نماز جمعه ،حافظان امنیت،صدا و سیما،تمام خبرنگاران وحضور پرشور و بدون چشم داشت مردم است .

  انتهای پیام/*

  ۳۴۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای