امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۵ خرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۹:۱۹ | تعداد بازدید : 15059 نفر | امتیاز خبر :
 • نماز با شکوه عید فطر در شهرستان پیشوا برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛امام جمعه  شهرستان پیشوا در خطبه های نماز عید فطر با تبریک این عید خجسته به ملت بزرگ ایران و به همه مسلمانان اظهار داشت: عبادات و ...

  نماز با شکوه عید فطر در شهرستان پیشوا برگزار شد

  مردم شهرستان پیشوا به شکرانه یک ماه روزه داری و عبادت، نماز عید سعید فطر را با شور و شکوهی خاص در آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) اقامه نمودند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛امام جمعه  شهرستان پیشوا در خطبه های نماز عید فطر با تبریک این عید خجسته به ملت بزرگ ایران و به همه مسلمانان اظهار داشت: عبادات و روزه داری مردم در روزهای گرم و طولانی ماه مبارک رمضان موجب جلب رضایت پروردگار عالم است .

  وی افزود:روز عید، روز شروع دوباره و تولد مسلمین و مانند بهار برای گیاهان و درختان است ،یوم الله فطر روز اطاعت، یکپارچگی ، یاس شیطان و پیروزی انسان های مومن، سرکوبی اختلاف و کینه ها چه در مباحث فردی و خانوادگی و کلان کشوری و سیاسی است.

  حجت الاسلام باقری بیان کرد: امروز پس از یک ماه روزه داری و بندگی شکرگزار نعمت های الهی هستیم و به طور قطع نیکوکاران پاداش خود را در این روز دریافت خواهند کرد.

  وی در ادامه ضمن تقدیر از بانیان برگزاری مراسم های معنوی در ماه رمضان گفت: در ماه معنویت و اشتی با خداوند متعال  کارهای فرهنگی و تبلیغی و دینی در سطح مساجد و توسط هیات امنا و روحانیت و مداحان و قاریانی که قدم در راه اعتلای معنویت برداشتند،صورت پذیرفت.

   باقری افزود:تلاش و صبرمسئولان نیروهای انتظامی و امنیتی ، اطلاعات،شورای تامین شهرستان و سپاه پاسداران که مسئولیت برقراری امنیت مراسم های ملی و مذهبی  را بر عهده داشتند قابل تقدیر بود.

  امام جمعه شهرستان پیشوا ضمن تقدیر از حضور حداکثری مردم برای شرکت در مراسم های ملی و مذهبی تاکید کرد:عده ای عمدا و از روی جهل سیاه نمایی میکنند و بیان میکنند توجه مردم  نسبت به مسائل معنوی کمرنگ شده است ،این افراد یا نمیدانند یا عمدا میگویند یا در این مراسم شرکت نکرده و از حضور مردم اطلاعی ندارند.

  وی در پایان گفت: مسئولان باید قدر مردمی که پای ارزشهای دینی و اسلامی ایستاده اند بدانند،در مکان های مقدس مردم با حضور حداکثری و بالای ۱۵ هزار نفر ،هر سه شب قدر برگزار نمودند و همچنین حضور حداکثری در نماز جمعه و شب قدر ۹۵ درصدی بود.

  انتهای پیام/*

  ۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای