امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 26 سپتامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 21:09 | تعداد بازدید : 11140 نفر | امتیاز خبر :
 • نقوی نماینده پیشوا؛ صحبت اخیر لاریجانی اتهام خیلی بزرگی بود

  نقوی نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک در حاشیه یادواره شهدای پیشوا گفت: صحبت اخیر لاریجانی اتهام خیلی بزرگی بود. به گزارش ندای پیشوا؛ سید حسین نقوی حسینی افزود: بر خلاف همیبشه آقای ...

  نقوی نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک در حاشیه یادواره شهدای پیشوا گفت: صحبت اخیر لاریجانی اتهام خیلی بزرگی بود.

  به گزارش ندای پیشوا؛ سید حسین نقوی حسینی افزود: بر خلاف همیبشه آقای لاریجانی از کوره در رفت و خیلی عجیب بود که جملاتی از جمله اینکه شما دیکتاتور هستید و وضع موجود نتیجه دیکتاتوری شماست و همه تریبونها دست شماست.

  وی گفت: این اتهام خیلی بزرگی بود، منظورش حتما طیف خاصی بوده و آقای پژمانفر هم گفتند که تریبون ۱۲ سال دست شماست و ۱۰ سال تریبون دست اخوی شما و دولت همراه شماست پس منظور شما کدام تریبون است.

  نقوی افزود: مسوول وضع موجود مملکت کسانی هستند که برجام را ۲۰ دقیقه ای تصویب کردند، مسول وضع موجود رانت خواری، فساد گسترده این دولت است که در ۴۰ سال انقلاب سابقه نداشته است.

  وی گفت: شش سال کشورمان اسیر امریکا و اروپاست، الان فقط قوه قضاییه است که امید به مردم میدهد.

  این نماینده مجلس افزود: چرا برآشفته هستید از صدا و سیما در صورتیکه بارها و بارها به مجلس و نمایندگان از طرف مسولان دولت و وزیران توهین شده به مجلس و شما در هیچکدام دفاعی از مجلس نکردید.

  وی گفت: حالا یک مجری یک صحبتی در صدا وسیما کرده است اینهمه آشفتگی دلیلش چیست، شاید این یک اقدامی برای فعالیت انتخاباتی ۱۴۰۰ آقای لاریجانی باشد.

  ۳۳۷ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای