امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۷ تیر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۰۸:۵۴ | تعداد بازدید : 22897 نفر | امتیاز خبر :
 • نقوی حسینی : ایران با جاسوسان برخورد خواهد کرد

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به دستگیری جاسوس دو تابعیتی در ایران و تقاضای آمریکا برای آزادی دستگیرشدگان آمریکایی در ایران، گفت: این تقاضا زیاده خواهی است و ایران با ...

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به دستگیری جاسوس دو تابعیتی در ایران و تقاضای آمریکا برای آزادی دستگیرشدگان آمریکایی در ایران، گفت: این تقاضا زیاده خواهی است و ایران با جاسوسان از هر کشوری که باشند، برخورد خواهد کرد.

   

   

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا،«سید حسین نقوی حسینی» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارحی مجلس  در خصوص دستگیری جاسوس دو تابعیتی آمریکایی – چینی در ایران و تقاضای آمریکا برای آزادی دستگیرشدگان آمریکایی در ایران اظهار داشت: در تمامی کشورها اگر جاسوسی وارد کشور و سیستم آن کشور شود، طبق چارچوب خاص با آن جاسوس برخورد خواهد شد.

  وی افزود: هر کشوری حق دارد، به شناسایی، دستگیری و برخورد با جاسوسان بپردازد و هیچ کشوری هم نمی‌تواند مانع روند این اقدامات قانونی شود.

  نقوی حسینی تصریح کرد: آمریکایی‌ها که در ذات‌شان زیاده‌خواهی و سلطه‌طلبی است، در مواقعی که جاسوسی از آنان دستگیر می‌شود، گزافه‌گویی و زیاده خواهی می‌کنند.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: آمریکایی‌ها خودشان را شهروند درجه یک و کدخدا می‌دانند و دیگران را شهروند درجه چندم به حساب می‌آورند و سعی دارند با خوی استکباری در برابر دیگر کشورها بایستند اما ایران زیر بار نمی‌رود و با جاسوسان از هر کشوری که باشند، برخورد خواهد کرد.

   

   

  منبع:خبرگزاری دفاع مقدس

  ۱۰۶ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای