امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 12 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:30 | تعداد بازدید : 3871 نفر | امتیاز خبر :
 • نقش موثر تشکل های اجتماعی در تقویت نشاط وامید/ لزوم توسعه سمن ها در پیشوا

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به لزوم توسعه سمن ها در پیشوا گفت: تشکل های اجتماعی در تقویت نشاط و امید نقش موثری دارند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان ...

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به لزوم توسعه سمن ها در پیشوا گفت: تشکل های اجتماعی در تقویت نشاط و امید نقش موثری دارند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در پیامی به مناسبت روز تشکل ها و مشارکت اجتماعی اظهار داشت: حضور و اثرگذاری مردم در سطوح اجرایی و مدیریتی و استفاده از ظرفیت های علمی و تجربی آحاد جامعه موجب تقویت انسجام و هم افزایی اجتماعی است.

  وی افزود: تشکل های اجتماعی به عنوان حلقه مستحکمی جهت تعامل دولت با جامعه مدنی،شور،نشاط،امید وانگیزه مضاعفی برای حرکت در جهت تعالی کشور فراهم می کنند.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: نامگذاری ۲۲ مرداد ماه به نام روز تشکل ها و مشارکت اجتماعی نشان از اعتقاد دولت تدبیر وامید به نقش روشن و برجسته سازمان های مردم نهاد در تقویت پیوندهای اجتماعی، پیشبرد برنامه ها و دستیابی به رشد و توسعه است.

  وی گفت: ضمن گرامیداشت و تبریک این روز به تمامی فعالان اجتماعی و سازمان های مردم نهاد، خیرین و فعالان این عرصه در شهرستان پیشوا از فعالیت و تلاش های خالصانه آنان در شناسایی و همفکری جهت کاهش ورفع مسائل و معضلات منطقه قدردانی می کنم و امیدوارم با حضور هرچه بیشتر مردم و حمایت دستگاه ها بستر لازم برای توسعه و نقش آفرینی بیشتر سمن ها و مشارکت آنان در پیشبرد امور شهرستان فراهم گردد.

  http://nedayepishva.com/?p=64993&preview=true لینک کوتاه

   68 total views,  5 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای