امروز : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 3 دسامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:02 | تعداد بازدید : 3355 نفر | امتیاز خبر :
 • نقش رسانه‌ها در آگاهی‌بخشی برای کنترل شیوع کرونا/ مردم تامین نیازهای غیرضروری خود را به زمان بازگشایی صنوف موکول کنند

  فرماندار پیشوا با اشاره به نقش رسانه ها در آگاهی بخشی برای کنترل شیوع کرونا گفت: مردم تامین نیازهای غیرضروری خود را به زمان بازگشایی صنوف موکول کنند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا,حسین ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به نقش رسانه ها در آگاهی بخشی برای کنترل شیوع کرونا گفت: مردم تامین نیازهای غیرضروری خود را به زمان بازگشایی صنوف موکول کنند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا,حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست هم‌اندیشی با خبرنگاران اظهار داشت:اتکای ما در امور مختلف به‌ویژه در‌ بحث کرونا بر مردم به‌ویژه فعالان‌ و گروه‌های اثرگذار جامعه است و در این میان خبرنگاران به‌عنوان نمایندگان افکار عمومی بیش از همیشه می‌توانند نقش خود را در آگاهی‌‌بخشی و پیشبرد مسائل ایفا کنند.

  وی افزود: تنها مرجع رسمی برای اعلام آمار مبتلایان به کرونا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و مسئولان شهرستانی در خصوص اعلام این‌ آمار محدودیت دارند.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: انتظار داریم خبرنگاران همراه با ستاد مبارزه با کرونا در جهت اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی اطلاع‌رسانی و مردم را ترغیب نمایند دولت علیرغم تمامی مشکلات تلاش می‌کند تا بخشی از مصائب مردم و اصناف در شرایط کرونا رفع شود و در این میان حضور و همراهی مردم و خیرین می‌تواند موجب تسهیل در امور شود.

  وی ادامه داد: جرائم برای کاهش سطح ترددها در نظر گرفته شده و مشکلاتی که در‌ اجرای این طرح برای برخی مشاغل پیش آمده با هماهنگی دستگاه‌ها و نیروی انتظامی مرتفع شده است تاکسی سرویس‌ها نیز اگر مشکلی برای تردد در ساعات اعمال محدودیت دارند می‌توانند درخواست خود را به اتحادیه اعلام نمایند و ما نیز هماهنگی لازم را با پلیس راهنمایی و رانندگی صورت می‌دهیم.

  عباسی گفت: در حال حاضر فقط کسب و کارهای ضروری در پیشوا فعال و صنوف گروه‌های ۲، ۳ و ۴ تعطیل هستند همان‌طور که بازاریان در اجرای طرح محدودیت‌ها مشارکت می‌کنند بهتر است مردم نیز با کسبه همراه بوده و نیازمندی‌های غیرضروری خود را در زمان بازگشایی صنوف منطقه تامین نمایند.

  حسین عباسی بیان کرد: لازم است پویش‌ها و حرکت‌هایی از طرف کسبه و فعالان‌ جامعه جهت تشویق مردم به استفاده از ماسک و عدم ارائه خدمات به افراد فاقد ماسک راه‌اندازی شود در این‌ هفته فعالیت ادارات پیشوا تعطیل است ولی تیم‌های امدادی دستگاه‌های خدماتی فعال هستند.

  وی گفت:در این شرایط تجمعات بالای ۱۵ نفر ممنوع است و در وهله اول خود مسئولان به عنوان متولیان امور باید این مسائل را رعایت کنند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=67923&preview=true لینک کوتاه

   187 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای