امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 17 ژانویه, 2015 | ساعت انتشار خبر : 16:06 | تعداد بازدید : 1857 نفر | امتیاز خبر :
 • نفرات برتر ۲ بخش تجربی و حرفه‌ای سوگواره عکس عاشورایی پیشوا معرفی شدند

    به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، صبح امروز هیئت داوران نخستین سوگواره عکس عاشورایی شهرستان پیشوا نفرات برتر اول تا پنجم دو بخش تجربی و حرفه‌ای این سوگواره را معرفی کردند. حسن هدایت و ...

  هیئت داوران نخستین سوگواره عکس عاشورایی شهرستان پیشوا نفرات برتر اول تا پنجم دو بخش تجربی و حرفه‌ای این سوگواره را معرفی کردند.

  نفرات برتر 2 بخش تجربی و حرفه‌ای سوگواره عکس عاشورایی پیشوا معرفی شدند

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، صبح امروز هیئت داوران نخستین سوگواره عکس عاشورایی شهرستان پیشوا نفرات برتر اول تا پنجم دو بخش تجربی و حرفه‌ای این سوگواره را معرفی کردند.

  حسن هدایت و شاهین باباپور و سیدمحسن جاهد از هنرمندان رشته عکاسی، کارگردانی و فیلمبرداری در عرصه سینما و تلویزیون کشور که طی حکمی از سوی امیرحسین طاهری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا به‌عنوان داوران نخستین سوگواره عکس عاشورایی شهرستان پیشوا انتخاب شده بودند، نظرات خود را در مورد نفرات برتر این سوگواره از بین یک هزار عکس رسیده به دبیرخانه سوگواره اعلام کردند.

  بر اساس داوری صورت گرفته در بخش تجربی روح‌اله تاجیک نوروزی عنوان نخست را از آن خود کرد و مریم محمدی جنیدی، محمد کارخانه، احمدرضا کریمی و فرهاد کریم‌خانی به ترتیب عنوان‌های دوم تا پنجم را به‌دست آوردند.

  همچنین در بخش حرفه‌ای حسین ساکی اول شد و مهدی طاهری، غلامرضا طروان، احمدرضا فیروزی و زهرا گودرزی به ترتیب عنوان‌های دوم تا پنجم را کسب کردند.

  منبع: خبرگزاری فارس

   317 total views,  1 views today


  نظرات در مورد » “نفرات برتر ۲ بخش تجربی و حرفه‌ای سوگواره عکس عاشورایی پیشوا معرفی شدند”
  1. احمدرضا کریمی گفت:

   باسلام و تشکر از همه عزیزانی که در این کار فرهنگی شرکت کرده اند . امیدوارم از طرف آقا سید الشهدا هم برگزیده شویم و بتوانیم مکتب حسینی را با عکس های خود ثبت کنیم. ان شالله.
   ضمن تشکر مجدد امیدوارم شاهد برگزاری دومین جشنواره عکس در سال آینده باشیم .


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای