امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 17 جولای, 2013 | ساعت انتشار خبر : 12:01 | تعداد بازدید : 616 نفر | امتیاز خبر :
 • نظرشمقدری‌درباره‌شایعه‌برکناری‌اش

  رئیس سازمان سینمایی با تکذیب شایعه برکناریاش از ریاست این سازمان گفت: شایعه‌سازان به دنبال کورسویی هستند تا بتوانند در مدت باقیمانده اقدامات خود را به سرانجام برسانند. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، جواد ...

  رئیس سازمان سینمایی با تکذیب شایعه برکناریاش از ریاست این سازمان گفت: شایعه‌سازان به دنبال کورسویی هستند تا بتوانند در مدت باقیمانده اقدامات خود را به سرانجام برسانند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، جواد شمقدریدر واکنش به شایعه برکناریاش از ریاست سازمان سینمایی که عصر امروز دهان به دهان شد، اظهار داشت: به وجود آوردن چنین شایعهای نشان میدهد که افرادی که به دنبال متشنج کردن فضا هستند، دستشان خالی است.

  وی افزود: البته امروز در نشست خبری خبرنگار یکی از رسانهها مطلبی را به آقای شیخان نسبت دادند که ایشان این موضوع را کاملا تکذیب کردند و اینها مجموعهای از تحریکاتی است که برخی از افراد انجام میدهند تا شاید کورسوی امیدی به آینده داشته باشند و فکر میکنند در آینده میتوانند از قانون عبور کنند.

  رئیس سازمان سینمایی در ادامه اظهار داشت: تحلیل این ماجرا و اینکه چرا پس از اتفاقات امروز چنین شایعهای مطرح میشود، به عهده رسانهها است و باید تحلیل شود که چرا این جریان اینچنین دچار سقوط شده است که دست به شایعهسازی میزند.

  شمقدری در پایان تاکید کرد: ما بنا داریم در فرصت باقی مانده با دوستان به یک تفاهمی برسیم تا خانه سینما به شکل منطقی بازگشایی شود که تا آخرین لحظه به دنبال ایجاد این تفاهم هستیم و امیدوارم دوستان از این فرصت ۴۸ ساعته برای دستیابی به تفاهم استفاده کنند.

  منبع:خبرگزاری فارس

   528 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای