امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 12 دسامبر, 2013 | ساعت انتشار خبر : 07:50 | تعداد بازدید : 757 نفر | امتیاز خبر :
 • نظام اداری شهرستان پیشوا دارای کاستی ها و ضعف های فراوانی است

  فرماندار پیشوا با بیان اینکه نظام اداری شهرستان دارای کاستی هاو ضعف های فراوانی است اظهار امیداری کرد در سال جاری جهت ارتقا دستگاه های اجرایی و ساختار شهرداری بررسی و اقدام ...

  فرماندار پیشوا با بیان اینکه نظام اداری شهرستان دارای کاستی هاو ضعف های فراوانی است اظهار امیداری کرد در سال جاری جهت ارتقا دستگاه های اجرایی و ساختار شهرداری بررسی و اقدام لازم صورت پذیرد .

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، عباس ملکوتی خواه با حضور در جمع اعضای شورای شهر و شهردار پیشوا تخصص و تجربیات و هماهنگی خوب بین اعضای شورای شهر نوید بخش دوره ای پر بار و سرشار از موفقیت برای شهروندان و مدیریت شهری خواهد بود و بنده به آینده شهرستان امیدوار هستم

  فرماندار پیشوا خاطر نشان کرد :باید بر اساس برنامه پنجم توسعه وچشم انداز ۲۰ ساله کشور نسبت به تدوین برنامه های مورد نیاز شهرستان در ابعاد گوناگون اقدام نمائیم.

  وی با بیان اینکه تجربیات خوبی در گذشته وجود داشته است افزود :می توان با هماهنگی و تبادل نظرات میان شهرداری و شورای شهر به سمت اهداف برنامه های تنظیم شده حرکت کنیم.

  ملکوتی خواه با بیان اینکه نظام اداری شهرستان دارای کاستی ها و ضعف های فراوانی است اظهار امیداری کرد در سال جاری جهت ارتقا دستگاه های اجرایی و ساختار شهرداری بررسی و اقدام لازم صورت پذیرد .

  فرماندار پیشوا احداث مجتمع ادارات شهرستان و توسعه فضاهای سبزو اجرای طرح تفضیلی و طرح جامع شهر را ازدیگر برنامه ها جهت توسعه و آبادانی شهرستان ذکر کرد.

  وی با بیان این که ،قرار است شورای برنامه ریزی استان و کمیته برنامه ریزی شهرستان به صورت مشترک در شهرستان برگزار گردد گفت :به این منظور طرح های مورد نیاز و برنامه ها و کمبودها اعلام شود و راهکارها و تصمیمات لازم اتخاذ شود.

  فرماندار پیشوا در خصوص طرح مسکن مهر گفت :تامین زیر ساخت های آن در حال پیگیری می باشد و بایدبه طور جدی در دستور کار باشد.

  منبع:روابط عمومی فرمانداری پیشوا

   318 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای