امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 20 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 10:37 | تعداد بازدید : 1250 نفر | امتیاز خبر :
 • نظارت بیشتر بر صنوف در روزهای آخرسال مهمترین تکالیف دستگاه های متولی پیشوا

  معاون فرماندار پیشوا گفت: مهمترین تکالیف دستگاه های متولی پیشوا در روزهای آخرسال نظارت بیشتر بر صنوف به منظور کسب رضایتمندی مردم است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، نشست ستاد تنظیم بازار مشترک ...

  معاون فرماندار پیشوا گفت: مهمترین تکالیف دستگاه های متولی پیشوا در روزهای آخرسال نظارت بیشتر بر صنوف به منظور کسب رضایتمندی مردم است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، نشست ستاد تنظیم بازار مشترک با شورای آرد ونان شهرستان پیشوا به ریاست حسین کردستانی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و با حضور اعضا برگزار شد.

  در این نشست در خصوص تامین اقلام ضروری و مایحتاج عمومی، میوه شب عید و راه اندازی فروش فوق العاده در آستانه سال جدید و همچنین حمل ونقل و کیفیت آرد گفت وگو و اتخاذ تصمیم شد.

  حسین کردستانی معاون فرمانداری پیشوا در این نشست اظهار داشت: روزهای پایانی سال با افزایش تقاضا در بازار همراه است و در این میان نظارت بیشتر بر صنوف به منظور کسب رضایتمندی مردم از مهمترین تکالیف دستگاه های متولی است.

  کردستانی بیان کرد: در این ایام به منظور تامین مایحتاج عمومی نیاز است با تدابیر خاص و هدفمند تعادل در عرضه و تقاضا به بهترین شکل ایجاد شود.

  وی گفت: در راستای تامین آرامش خاطر و رفاه حال مردم باید با فعالیت مستمر تیم های نظارتی و گشت های مشترک تنظیم بازار ضمن اعمال نظارت بر واحدهای صنفی با هرگونه تخلف اقتصادی و تضییع حقوق شهروندان مقابله نمود.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69087&preview=true لینک کوتاه

   55 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای