امروز : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 28 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 09:19 | تعداد بازدید : 2295 نفر | امتیاز خبر :
 • نشست فرماندار پیشوا با “ولایتی” / گام بلند مسئولان پیشوا برای احداث بیمارستان

  فرماندار پیشوا در ادامه جلسات خود با مسئولان کشوری برای پیگیری اعتبارات احداث بیمارستان، با دکتر ولایتی رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی دیدار کرد. به گزارش ندای پیشوا، در این دیدار ...

  فرماندار پیشوا در ادامه جلسات خود با مسئولان کشوری برای پیگیری اعتبارات احداث بیمارستان، با دکتر ولایتی رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی دیدار کرد.
  به گزارش ندای پیشوا، در این دیدار زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، حجت الاسلام باقری امام جمعه، یعقوبی معاون فنی و عمرانی فرماندار و امینی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا نیز حضور داشتند.

  این دومین جلسه مسئولان شهرستان پیشوا برای پیگیری ساخت بیمارستان طی یک هفته اخیر است.

  بر اساس این گزارش، بیمارستان شهرستان پیشوا قرار بود توسط دانشگاه آزاد اسلامی ساخته شود ولی با مشکلات و محدودیت هایی به ویژه در تأمین اعتبار مورد نیاز مواجه شد و مسکوت ماند.

  طی سال های اخیر مسئولان شهرستان مکاتبات زیادی جهت احداث این پروژه که از مطالبات اصلی مردم منطقه است داشته اند اما تا کنون بی نتیجه بوده است.

  اکنون حسین عباسی نمیانده عالی دولت در شهرستان پیشوا به صورت ویژه پیگیر تعیین تکلیف و جذب اعتبار مورد نیاز برای احداث بیمارستان است و علاوه بر مکاتبات مستمر، رایزنی های بسیاری نیز با مسئولان در سطوح مختلف داشته است.

  فرماندار پیشوا در این رابطه گفت: در جلسات متعددی که با مسئولان وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی داشتیم، رویکرد آنها تغییر کرده و آمادگی برای یک حرکت جدید وجود دارد اما یک مجموعه از عهده تأمین اعتبارات این پروژه بر نمی آید.

  وی افزود: در حال حاضر مطالبه گری لازم برای احداث بیمارستان در شهرستان شکل گرفته اما به نتیجه رسیدن آن مستلزم یک عزم جدی تر در سطوح مختلف است و دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه آزاد، استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر نیز باید به این حوزه ورود و کمک کنند.

  ۲۸۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای