امروز : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 13 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:15 | تعداد بازدید : 2975 نفر | امتیاز خبر :
 • نشست ستاد گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر

  به گزارش ندای پیشوا؛ معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان پیشوا گفت: همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، همایش رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس در پیشوا برگزار می شود. سیروس جعفری افزو ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان پیشوا گفت: همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، همایش رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس در پیشوا برگزار می شود.

  سیروس جعفری افزو د: این واقعه از اهمیت بسیار زیادی در نظام انقلاب اسلامی برخوردار بوده و ضروری است از شهدا و ایثارگران که بازیگران اصلی این رویداد مهم و اثرگذار هستند، تجلیل و قدردانی صورت گیرد.

  وی با اشاره به ضرورت اجرای برنامه های متمرکز و یکپارچه در سوم خرداد، افزود: به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و به پاس قدردانی از جانفشانی ها و ایثارگری های این بزرگواران، همایش رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس در صحن مطهر حضرت امامزاده جعفربن موسی الکاظم(ع) پیشوا برگزار می شود.

  معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر اهمیت تبیین و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان امروز، گفت: در این زمینه همه دستگاه های اجرایی و نهادهای ذیربط باید ورود کرده و با اجرای برنامه های متنوع در حد توان خود در تحقق این مهم مشارکت داشته باشند.

  وی تصریح کرد: اجرای برنامه ها باید متناسب با ماه مبارک رمضان و در خور شأن و جایگاه ویژه شهدا و ایثارگران باشد.

  در ادامه این جلسه هر یک از اعضاء به ارائه برنامه های خود به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و بررسی و تبادل نظر در این رابطه پرداختند.

  در این جلسه برگزاری همایش رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس به عنوان برنامه متمرکز شهرستانی، ۱۲ برنامه ورزشی، تجلیل از خانواده ۲ شهید و ۵ ایثارگر عملیات های بیت المقدس و فتح خرمشهر، غبارروبی و گلباران مزار شهدا، برنامه هایی با محور مساجد و پایگاه های بسیج و آذین بندی و فضاسازی شهری مصوب شد.

  ۸۲۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای