امروز : جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 9 جولای, 2019 | ساعت انتشار خبر : 19:13 | تعداد بازدید : 410 نفر | امتیاز خبر :
 • نسل چهارم در تیررس هجمه دشمنان قرار دارد

  رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها گفت: نسل چهارم انقلاب، در تیررس هجمه دشمنان قرار دارند و برای مصون کردن آنها لازم است تا مربیان نسل چهارم نیز وارد میدان ...

  رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها گفت: نسل چهارم انقلاب، در تیررس هجمه دشمنان قرار دارند و برای مصون کردن آنها لازم است تا مربیان نسل چهارم نیز وارد میدان تعلیم و تربیت شوند.

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام مصطفی رستمی در اجلاس سراسری مدیران پردیس‌ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور که در پردیس فرهنگیان شهرستان پیشوا برگزار شد اظهار داشت: امروز دشمنان قسم خورده نظام، سخت‌ترین کینه ورزی و دشمنی را علیه ایران اسلامی ترتیب داده اند که در طول تاریخ کم نظیر است تا مقاومت ملت ایران را در هم شکنند.
  وی افزود: این برنامه تحریمی و تهدیدی منسجم دشمن در حوزه‌های اقتصادی، امنیتی، سیاسی، نظامی و لایه‌های عمیق فرهگی اعمال شده تا به اصل نظام آسیب واردشود و در آرمان، هدف، امید، اعتماد و باور ملت خلل وارد شود.
  وی تصریح کرد: اقتدار ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی و بزرگی کاری که ملت در به خطر انداختن منافع مادی نظام سلطه و استکبار انجام داده، بر میزان فشارهای دشمن افزوده و در تیررس این هجمه‌ها، نسل چهارم انقلاب که بسیاری از سختی‌های دوران انقلاب را لمس نکرده قرار دارد.
  رستمی گفت: برای دفاع از آینده و هویت کشور، امروز به مربیان نسل چهارم نیاز داریم تا با وارد شدن به میدان عمل، جوانان را با اهداف انقلاب و مسیری که کشور تا به امروز طی کرده آشنا کنند.
  وی اظهار داشت: انسان‌های دانا، توانا، پارسا، کارآمد، مبتکر، شجاع، اهل اقدام و نترس باید خروجی دستگاه تعلیم و تربیت ما باشد و این مهم بر عهده معلمان دانا، توانا، شجاع و نترس است، معلمانی که در دانشگاه فرهنگیان تربیت شده اند.
  رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها گفت گفت: بی شک امروز یکی از مهمترین عرصه‌های تقابل ملت ایران با دشمنانی است که با تمام همت و دارایی‌های وارد میدان مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی آمده است و اهمیت خدمتگزاری، تلاش، مجاهدت، اخلاص و کار بی وقفه در این مقطع حساس، بسیار زیاد است.
  وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت دانشگاه فرهنگیان گفت: بی تردید مهمترین دانشگاه کشور، دانشگاه فرهنگیان است چون محصول آن، مؤثرترین کار را در تربیت آینده سازان کشور انجام می‌دهد.
  وی تأکید کرد: جبران نیاز آموزش و پرورش به معلم، فقط باید از کانال و مسیر رسمی خود که صلاحیت‌های حرفه‌ای، اخلاقی و علمی را به دانشجو منتقل می‌کند، انجام شود تا ورودی این دانشگاه به عرصه آموزش و پرورش، از بالاترین ترازهای اخلاقی و علمی برخوردار باشد.
  رستمی افزود: امروز با استعدادترین دانش آموزان ما، دانشگاه فرهنگیان را انتخاب می‌کنند، اگر یکی از انگیزه‌های آنان در انتخاب این دانشگاه، ضمانت شغلی آنان است در مقابل نیز باید فرصتی را در دانشگاه فرهنگیان ایجاد کرد تا بهترین نیرو در آن تربیت شود که اگر این امر به درستی انجام نشود، استعداد و انگیزه ورودی، به آفتی برای جریان معلمی تبدیل می‌شود.

  ۸۲۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای