امروز : سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۴ دی, ۱۳۹۲ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۱۰ | تعداد بازدید : 840 نفر | امتیاز خبر :
 • نرم افزار Google Maps برای ویندوزفون + دانلود

  نقشه های آنلاین و آفلاین Google Maps بدون شک بهترین نقشه های موجود برای مسیریابی و مکان یابی هستند، هم اکنون می توانید به صورت رایگان نرم افزار گوگل مپ را از ...

  نقشه های آنلاین و آفلاین Google Maps بدون شک بهترین نقشه های موجود برای مسیریابی و مکان یابی هستند، هم اکنون می توانید به صورت رایگان نرم افزار گوگل مپ را از سایت باشگاه خبرنگاران دانلود کنید.
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، بدون شک نقشه های آنلاین و آفلاین گوگل یکی از کامل ترین و بهترین نقشه ها، برای مسیریابی و موقعیت یابی است. این بار قصد معرفی نرم افزار Google Maps برای گوشی های دارای سیستم عامل ویندوز را داریم. با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود، کارهایی مانند: موقعیت فعلی خود، دریافت مسیرهای رانندگی و حمل و نقل، پیدا کردن آدرس مکان های مهم و … را انجام دهید. در ضمن حتی اگر گوشی شما مجهز به gps هم نباشد، نرم افزار می تواند مکان فعلی شما را به راحتی و سهولت پیدا کند. در شرایط مختلف قادر خواهید بود که مختصات محل خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید تا آن ها با وارد کردن مختصات مکان، شما را با راهنمایی نرم افزار پیدا کنند. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: مشاهده اطلاعات جغرافیایی، نمایش ترافیک موجود در خیابان ها، دارا بودن قطب نمای حرفه ای و … اشاره کرد.
  برای دانلود نرم افزار اینجا کلیک کنید
  قابل اجرا در ویندوزفون
  حجم نرم افزار: ۱ مگابایت
  منبع:باشگاه خبرنگاران

  ۱۱۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای