امروز : پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 15 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:32 | تعداد بازدید : 1608 نفر | امتیاز خبر :
 • نرخ کرایه جدید تاکسی داخل شهر و برون‌شهری قرچک اعلام شد

  سازمان مدیریت حمل‌ونقل و بار مسافر شهرداری قرچک نرخ جدید تاکسی‌های شهرستان قرچک را اعلام کرد/ به گزارش خبرنگار ندای پیشوا، خلیل شعبانی مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل و بار مسافر شهرداری قرچک ...

  سازمان مدیریت حمل‌ونقل و بار مسافر شهرداری قرچک نرخ جدید تاکسی‌های شهرستان قرچک را اعلام کرد/

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا، خلیل شعبانی مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل و بار مسافر شهرداری قرچک بعدازظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر و تأیید فرمانداری شهرستان، نرخ کرایه تاکسی‌های درون‌شهری و برون‌شهری قرچک ۲۳ درصد افزایش یافت.

  وی افزود: با تأیید این مصوبه، افزایش کرایه تاکسی‌ها در ۲۷ خط تاکسی‌رانی درون و برون‌شهری ابلاغ و اجرایی شد.

  مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل و بار مسافر شهرداری قرچک بیان داشت: نرخ کرایه تاکسی‌های برون‌شهری در خط قرچک به جوانمرد از ۵۵هزار ریال به ۶۸هزار ریال، قرچک به افسریه از ۵۷هزار ریال به ۷۰هزار ریال، قرچک به پاکدشت از ۳۰هزار ریال به ۳۷هزار ریال، قرچک به میدان میوه و تره‌بار تهران از ۶۰هزار ریال به ۷۴هزار ریال و قرچک به ورامین از ۲۲هزار ریال به ۲۷هزار ریال افزایش یافت.

  شعبانی تعداد تاکسی‌های فعال در شهرستان قرچک را هزار و ۲۳۰ دستگاه اعلام کرد و افزود: و این افزایش کرایه طی ابلاغیه‌ای به‌تمامی تاکسی‌داران اعلام‌شده و آنان موظفند که نرخ قیمت‌های جدید را در معرض دید مردم قرار دهند.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: با تصمیمات صورت گرفته، هیچ‌گونه افزایش کرایه‌ای در اتوبوس‌های درون‌شهری و برون‌شهری قرچک صورت نگرفته است.

  انتهای پیام/*

  ۶۸ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای