امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 23 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 10:17 | تعداد بازدید : 332 نفر | امتیاز خبر :
 • نرخ عمده فروشی انواع میوه و تره بار اعلام شد

  درحالی که تولید سیب درختی در سال جاری به میزان زیادی تولید شده است و باید مازاد آن صادر شود این محصول در میدان مرکزی و به صورت عمده فروشی ۴ تا ...

  درحالی که تولید سیب درختی در سال جاری به میزان زیادی تولید شده است و باید مازاد آن صادر شود این محصول در میدان مرکزی و به صورت عمده فروشی ۴ تا ۸ هزار تومان به فروش می‌رسد.
  به گزارش ندای پیشوا: به نقل از راه دانا: قیمت عمده فروشی انواع میوه و تره بار در میدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران اعلام شد این نرخ ها ملاک قیمت گذاری انواع میوه و صیفی در سطح شهر است و خرده فروشان می توانند محصولات خود را حداکثر با ۳۰ درصد افزایش قیمت نسبت به این نرخ ها به فروش برسانند.

  بر این اساس قیمت قیمت هر کیلوگرم انار ۵ تا ۹ هزار تومان، انار دماوندی ۷ تا ۱۱ هزار تومان، پرتقال تامسون شمال ۲ تا ۴ هزار و ۷۸۰۰ تومان، پرتقال رسمی جنوب ۴ تا ۶ هزار تومان، پرتقال ناول جنوب ۷ تا ۹ هزار تومان،نارنگی انشو ۳ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۶ هزار تومان و نارنگی یافا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۵ هزار تومان به فروش می رسد.

  قیمت هر کیلوگرم سیب لبنانی زرد ۳ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۸ هزار تومان و سیب قرمز لبنانی با توجه به درجه کیفی آن ۳ هزار تومان تا ۷ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می رسد؛ سیب درختی در حالی به این قیمت ها به صورت عمده خرید و فروش می شود و گران به دست مردم می رسد که میزان تولید این محصول در سال جاری بالا است و برای جلوگیری از ضرر و زیان تولید کنندگان باید مازاد این محصول صادر شود.

  قیمت هر کیلوگرم پیاز زرد ۲ هزار و ۲۰۰ تومان تا ۳ هزار و ۷۰۰ تومان، پیاز قرمز ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۶ هزار تومان، سیب زمینی هزار و ۷۰۰ تا ۳ هزار و ۷۰۰ تومان، سبزی جور ۲ تا ۴ هزار تومان و سبزی خوردن ۳ تا ۵ هزار تومان به فروش می رسد.

  ۶۶۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای