امروز : پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 8 مارس, 2015 | ساعت انتشار خبر : 08:43 | تعداد بازدید : 13593 نفر | امتیاز خبر :
 • نخستین نمایشگاه بهاره “زنان کارآفرین” شهرستان پیشوا برپا می شود

    به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، منصوره جنیدی مسئول امور بانوان فرمانداری شهرستان پیشوا از برپایی نمایشگاه بهاره "زنان کارآفرین" ویژه عرضه تولیدات و مصنوعات زنان سرپرست خانوار از 18 اسفند لغایت 18 ...

  مسئول امور بانوان فرمانداری شهرستان پیشوا از برپایی نمایشگاه بهاره “زنان کارآفرین” ویژه عرضه تولیدات و مصنوعات زنان سرپرست خانوار در این شهرستان خبر داد.

  نخستین نمایشگاه بهاره "زنان کارآفرین" در پیشوا برپا می شود

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، منصوره جنیدی مسئول امور بانوان فرمانداری شهرستان پیشوا از برپایی نمایشگاه بهاره “زنان کارآفرین” ویژه عرضه تولیدات و مصنوعات زنان سرپرست خانوار از ۱۸ اسفند لغایت ۱۸ فروردین در این شهرستان خبر داد.

  مشاور فرماندار پیشوا بیان داشت: امور بانوان فرمانداری با حمایت فرماندار محترم و مساعدت شهرداری اقدام به راه اندازی نمایشگاه بهاره عرضه و فروش محصولات و دست ساخته های زنان توانمند شهرستان با عنوان “زنان کارآفرین” نموده است.

   

  وی افزود: در این نمایشگاه که غرفه های آن به صورت رایگان در اختیار بانوان توانمند و سرپرست خانوار قرار گرفته استف پوشاک زنانه و بچه گانه، انواع بافت، شیرینی، عرقیات و… به قیمت مناسب به بازدید کنندگان عرضه خواهد شد.

   

  جنیدی توانمندی زنان سرپرست خانوار را از اولویت های کاری امور بانوان شهرستان عنوان کرد و افزود: رویکرد دولت تدبیر و امید در راستای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار حمایت همه جانبه از آنها و استفاده از ظرفیت ها، دانش و تجارب آنهاست.

   

   مسئول امور بانوان فرمانداری ضمن تشکر از نگاه ویژه فرماندار شهرستان به حوزه بانوان، اظهار داشت: از آن جا که زنان سرپرست خانوار جزو اقشار آسیب پذیر به حساب می آیند  باید با توانمندسازی، آنها رابه مرحله ای برسانیم تا نیازی به کمک نهادهای حمایتی نداشته و در عرصه اقتصاد ملی اثرگذار باشند.

   

  گفتنی است این غرفه ها در پارک دانشجو واقع در ابتدای خیابان باهنر برپا می گردند.

  منبع: پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پیشوا

  ۱۱۵ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای