امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 6 دسامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 08:59 | تعداد بازدید : 1177 نفر | امتیاز خبر :
 • نخستین نشست تخصصی کنترل و کاهش خشونت خانگی در پیشوا

  اولین نشست تخصصی کنترل و‌ کاهش خشونت خانگی در پیشوا برگزار شد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، به مناسبت روز‌ جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان، اولین نشست تخصصی کنترل و کاهش خشونت ...

  اولین نشست تخصصی کنترل و‌ کاهش خشونت خانگی در پیشوا برگزار شد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، به مناسبت روز‌ جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان، اولین نشست تخصصی کنترل و کاهش خشونت خانگی با حضور ابراهیم تاجیک نوری فرماندار، جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، اسماعیلی رئیس اداره بهزیستی و جمعی از روسا و‌ کارکنان ادارات در محل فرمانداری برگزار شد.

  در این کارگاه آموزشی که با همت مرکز اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی‌ و با همکاری فرمانداری و موسسه ترنم یاری برگزار شد، دکتر اردشیر بهرامی جامعه‌شناس و آسیه ملک‌دار روان‌شناس بالینی و مسئول اورژانس اجتماعی به سخنرانی پرداختند.

  تحلیل روان‌شناختی و‌جامعه‌شناختی خشونت‌های خانگی، بررسی عواملی که بر خشونت‌های خانگی دامن می‌زند، خشونت خانگی علیه زنان و‌ نقش اورژانس اجتماعی و‌ خانه‌های امن، راهکارهای پیشگیرانه و‌ انواع مداخلات به منظور پیشگیری از تکرار خشونت و نقش آموزش، رسانه‌های جمعی و‌ تولیدات فرهنگی در پیشگیری از خشونت‌های خانگی از جمله محورهای این نشست بود.

   42 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای