امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۷ اسفند, ۱۳۹۱ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۵۸ | تعداد بازدید : 189 نفر | امتیاز خبر :
 • نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها در ایام انتخابات ریاست جمهوری

   معاون آموزشی وزیر علوم با ارسال بخشنامه‌ای به دانشگاه‌های کشور نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها در ایام انتخابات ریاست جمهوری را تشریح کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا،  حسین نادری‌منش ...

   معاون آموزشی وزیر علوم با ارسال بخشنامه‌ای به دانشگاه‌های کشور نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها در ایام انتخابات ریاست جمهوری را تشریح کرد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا،  حسین نادری‌منش معاون آموزشی وزارت علوم با صدور بخشنامه‌ای به دانشگاه‌ها اعلام کرد: در راستای افزایش مشارکت دانشگاهیان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، در فاصله روزهای دوشنبه بیستم خردادماه تا دوم تیرماه سال ۱۳۹۲ هیچ امتحانی برگزار نمی‌شود.

  در این بخشنامه خطاب به رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی آمده است: با توجه به درخواست مکرر دانشجویان برای تمهید شرایط لازم حضور پرشور آنها در فرایند انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، به منظور تسهیل حضور و مشارکت حداکثری جامعه دانشگاهی در امر خطیر انتخابات، امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۱-۹۲ با توجه به تقویم دانشگاهی به نحوی برنامه‌ریزی شود که در فاصله دوشنبه بیستم خرداد ماه تا دوم تیرماه سال ۹۲ برای هیچیک از مقاطع تحصیلی امتحانی برگزار نشود.

  در این بخشنامه با بیان اینکه برگزاری امتحانات در قبل و بعد از تاریخ مذکور بلامانع است به دانشگاه‌ها توصیه شده امتحانات را به بعد از تاریخ دوم تیرماه ۱۳۹۲ موکول کنند.

  منبع:خبرگزاری فارس

   

   

   

   

   

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای