امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 6 نوامبر, 2017 | ساعت انتشار خبر : 15:51 | تعداد بازدید : 19433 نفر | امتیاز خبر :
 • نجمه اسماعیلی رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان پیشوا شد

  نجمه اسماعیلی رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان پیشوا شد نجمه اسماعیلی با حکم مدیرکل بهزیستی استان تهران به‌عنوان رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان پیشوا معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا به نقل ...

  نجمه اسماعیلی رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان پیشوا شد

  نجمه اسماعیلی با حکم مدیرکل بهزیستی استان تهران به‌عنوان رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان پیشوا معرفی شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، پیش از ظهر امروز آیین معارفه رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان پیشوا با حضور محمدکرم محمدی فرماندار شهرستان پیشوا، اصغر باقری مدیرکل بهزیستی استان تهران و سید جمال جلیلی معاون سیاسی انتظامی فرماندار در محل فرمانداری برگزار شد.

  فرماندار شهرستان پیشوا در این آیین گفت: این شهرستان نه‌تنها یکی از محروم‌ترین نقاط استان تهران بلکه از محروم‌ترین نقاط کشور محسوب می‌شود.

  محمدکرم محمدی بیان داشت: اداره کل بهزیستی استان تهران همواره با نگاه ویژه‌ای امورات شهرستان پیشوا را پیگیری کرده و همواره در راستای وظایف خود پاسخگو بوده است ولی تنگناهای این منطقه بیش از توانی است که ادارات حمایتی مانند بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) می‌توانند صرف کنند.

  وی شهرستان پیشوا را جزو مناطق مهاجرپذیر استان تهران دانست و گفت: بخش عظیمی از جمعیت این شهرستان، افراد آسیب‌دیده‌ای هستند که از نقاط دیگر کشور به این شهرستان آمده و در اینجا سکونت دارند.

  محمدی افزود: این قشر آسیب‌پذیر، جامعه هدف بهزیستی را به‌خصوص در حوزه آسیب‌های اجتماعی، وسیع‌تر و غیرقابل‌پیش‌بینی‌تر می‌کند که گاهی اقدام و کمک فوری را می‌طلبد.

  وی بیان داشت: رسیدگی به قشر آسیب‌پذیر جامعه با توجه به محدودیت امکانات، هنر مدیران را در جذب مشارکت‌های مردمی می‌طلبد.

  محمدی افزود: با توجه به محرومیت‌های پیشوا و مهیا بودن ظرفیت خیران در استان تهران، باید تلاش شود تا بخشی از این کمک‌ها را به سمت این شهرستان سوق داد.

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: تلاش در جهت افزایش مشارکت‌های مردمی، استفاده از ظرفیت نهادهای مدنی و بهره‌گیری از حداکثر توان اجتماعی می‌تواند بخش عظیمی از نیازهای جامعه هدف بهزیستی را تأمین کند.
  وی گفت: اداره بهزیستی شهرستان پیشوا چه ازنظر نیروی انسانی و چه ازنظر ساختار و امکانات اداری نیازمند کمک و نگاه ویژه اداره کل بهزیستی استان تهران است.
  محمدی افزود: لازم است تا اداره کل بهزیستی زمینه مناسب برای ارائه خدمات به آسیب دیدگان جسمی و ذهنی پیشوا را بیش از پیش فراهم کند تا بتوان در حد توان باری از دوش خانواده‌های آنان برداشت.
  وی از رئیس جدید اداره بهزیستی خواست تا تلاش مضاعفی را در جهت رفع نیازمندهای جامعه هدف این اداره انجام دهد و گفت: بررسی چالش‌های شهرستان به‌منظور نیل به وضعیت مطلوب، ساماندهی کمپ‌ها و معتادان بهبودیافته، پیگیری امورات زنان آسیب‌دیده و سرپرست خانوار و پیگیری مناسب و شبانه‌روزی برنامه‌ها و اهداف تعیین‌شده موجب خواهد شد تا افراد موردحمایت این نهاد، احساس رضایت و امنیت بیشتری را داشته باشند.
  پیش از این حمید اسماعیلی عهده‌دار ریاست اداره بهزیستی شهرستان پیشوا بود.

  ۳۰۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای