امروز : چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 31 جولای, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:34 | تعداد بازدید : 3146 نفر | امتیاز خبر :
 • نبود تخت بیمارستان یکی از مهم ترین مشکلات پیشوا

  فرماندار پیشوا: نبود تخت بیمارستان یکی از مهم ترین مشکلات پیشوا است. به گزارش ندای پیشوا؛ عباسی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران که با حضور محمد باقر نوبخت، معاون ...

  فرماندار پیشوا: نبود تخت بیمارستان یکی از مهم ترین مشکلات پیشوا است.

  به گزارش ندای پیشوا؛ عباسی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران که با حضور محمد باقر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، محسنی بندپی، استاندار تهران، سید حسین نقوی حسینی، نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین و مدیران استانی و شهرستانی در سالن ملایک قرچک برگزار شد، گفت: شهرستان پیشوا با مشکلاتی از لحاظ امکانات زیر ساختی مواجه است که نگاه ویژه مسئولین را می طلبد.

  وی افزود: نبود تخت بیمارستان اولین و مهم ترین مشکل شهرستان پیشواست و عدم تعیین حق آبه کشاورزان از سد ماملو نیز موضوع مهمی است که باید به آن توجه شود.

  فرماندار پیشوا گفت: اصلاح خطوط و شبکه های آب رسانی، توسعه محورهای مواصلاتی و تکمیل پل های قلعه سین و محمد آباد نیز بسیار مهم است که اصلاح و برطرف کردن این موارد برای توسعه خطوط ریلی از مهم ترین مشکلات شهرستان پیشوا محسوب می شود.

  عباسی افزود: با توجه به ظرفیت مناسب منطقه و شهرستان که دولت طرح احداث پارک لجستیک کشاورزی در پیشوا و ۱۵ نقطه کشور را مصوب کرده است، خواستار اجرایی شدن آن شد.

  فرماندار پیشوا خاطر نشان کرد: با توجه به ظرفیت های منطقه برای برون رفت از شرایط اقتصادی موجود کشور و کاهش اتکا به صنعت نفت که مورد هدف و دستاویز دشمن برای ضربه به کشور و مردم است، به تقویت عرصه و حوزه کشاورزی بخصوص توسعه گلخانه ای توجه ویژه و اقدامات مشوقانه بیشتری برای کشاورزان زحمتکش انجام شود که در این زمینه آمادگی ارائه طرح به ویژه راه اندازی توریسم کشاورزی را داریم.

   1,064 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای